ריסוס מזיקים

כיום ריסוס מזיקים היא השיטה הנפוצה ביותר להדברת מזיקים, ריסוס זה בעצם התזת חומר הדברה מרוכז מהול במים, היוצא בלחץ מהמרסס או מתכשירי ריסוס למינהם.

כיום משתמשים בריסוס מזיקים להדברת חרקים שונים המבוצע עם חומרים ידידותיים לסביבה "פירתרואידים" על בסיס מים או שמן, ריסוס טרמיטים המבוצע ע"י זרחנים אורגניים בלבד וריסוס עשבים עם חומרים הקוטלים עשבים ניתן לשלב את פעולת הריסוס עם חומרים נוספים כגון: איבוק, ג'לים ומלכודות עם פרומונים.

אלו סוגי ריסוס מזיקים קיימים?

  • ריסוס עצמאי באמצעות ארוסולים

הארוסולים נמכרים ברשתות השיווק השונות הנותנות פיתרון נקודתי לריסוס מזיקים כגון: ריסוס ג'וקים, ריסוס נמלים וריסוס מעופפים, הארוסלים מאושרים למכירה לקהל הרחב, אינם מצריכים לצאת מהבית.

חשוב לציין שריסוס בארוסלים הוא אומנם זול אבל לרוב יש לו ריח חזק ומחניק, לוקח לפעמים הרבה זמן לחרק למות ולכן אנחנו מרססים בלי הפסקה, הוא אינו אפקטיבי למניעה לאורך זמן אלה רק להדברה מקומית במידה וראינו למשל פתאום ג'וק מתרוצץ או נמלים על השיש.

  • ריסוס מזיקים מקצועי במרססים ע"י מדביר מקצועי ומוסמך

קיימים מספר רב של סוגי מרססים הנותנים פתרונות שונים לביצוע ריסוס מזיקים, כל מרסס מותאם לשטח בו מתבצע הריסוסריסוס מזיקים על ידי מדביר מוסמך

  • מרססים ידניים

ריסוס מזיקים בדירות פרטיות מתבצע לרוב ע"י מרסס ידני המאפשר לבצע ריסוס במקומות צרים, חריצים נישות מבלי להזיז הרבה דברים מהבית, כמובן שחשוב שהמרסס יהיה מרסס מקצועי המוציא חומר בלחץ גבוה ובזווית הנכונה לריסוס מזיקים, ישנם מרססים ידניים מפלטיק הפשוטים יותר, וישנם מרסס מנירוסטה המחזיקים לזמן ארוך יותר ומאפשרים ריסוס מקצועי יותר.

היתרון הנוסף של המרסס הידני הוא בכך שניתן להתאים את סוג החומר למזיק שנגדו, אנחנו הולכים לבצע את הריסוס מאחר והקיבולת שלו יחסית קטנה בין 5-8 ליטר אבל מספיקה לריסוס דירה. ישנם ריסוס שבהם אפילו כדאי להגיע עם 2 מרססים למשל לחומר המותאם למערכות הבית והשני לחומר המותאם לבית. ריסוס עם מרסס ידני מתאים לריסוס ג'וקים, ריסוס נמלים, ריסוס כיני יונים, ריסוס פרעושים, ריסוס פשפש המיטה, ריסוס רימות זבובים ועוד ועוד...

  • מרסס גב ידני

מרסס גב ידני פועל בדיוק כמו מרסס ידני אבל בעל מיכל לחומר הדברה גדול יותר, בעל רצועות לתליית המרסס על הגב לנוחות המדביר, מרסס כזה קצת מסוכן לריסוס מזיקים בדירות פרטיות מאחר והוא מקשה לשליטה במקומות צרים, והגעה לכל מיני מקומות שצריך להתכופף, על מנת לרסס, מדבירים משתמשים במרסס זה לריסוס במקומות מוסדיים הפתוחים יותר ומכילים פחות חפצים.

  • מרסס גב מוטורי

מרסס גב מוטורי פעול ע"י בנזין והוא מתאים במיוחד לריסוס מזיקים בחצרות כגון: ריסוס פרעושים, ריסוס עשביה ועוד... היתרון של המרסס המוטרי הוא כיסוי שטח ריסוס גדול מאוד ומבטיח הגעה של חומר ההדברה לכל השטח המטופל בזמן קצר יחסית, המרסס מוציא את חומר הדברה בלחץ גבוהה מאוד והוא מכיל כמות גדולה יותר של חומר עד כ 14 ליטר.

בריסוס פרעושים הוא ערבות להצלחה שכך לא פוספס שום אזור המאפשר לפרעושים להתפתח מחדש. ישנם מקומות גדולים כמו אולמות אירועים, מפעלים וכד'... שבהם יש צורך להשתמש במרסס המוטורי על מנת לקצר את זמן העבודה ועל מנת להחדיר את חומר הריסוס בלחץ גבוה לכל מסתורי החרקים.

  • הדברת מזיקים באמצעות מכשור מתקדםמרסס חשמלי

מרסס חשמלי מתאים במיוחד לריסוס מזיקים בשטחים גדולים מאוד ולעבודת ריסוס בצוות, המרסס החשמלי בעל מיכל גדול מאוד בין 100-200 ליטר והוא מאפשר עבודה של עד 3 אנשים בו זמנית עם צינור ריסוס ארוך מאוד עד 50 מטר ורובה המסוגל לעבוד בלחץ גבוהה מאוד עד 40 אטמ'. המרסס מתאים במיוחד לריסוס שטחים פתוחים גדולים, אולמות ייצור, אולמות אירועים ועוד...

חברת אוזן הדברה מבצעת ריסוס מזיקים בכל השיטות, לחברה יש את הציוד הכי חדיש בענף ההדברה בישראל ואת כל סוגי המרססים הקיימים בשוק: מרסס ידני, מרסס מוטורי, מרסס חשמלי ומרסס גב, על מנת להבטיח לכם ריסוס מוצלח.


שרותי ריסוס מזיקים של חברת אוזן כוללים:

ריסוס תיקנים

ריסוס תיקנים, ריסוס ג'וקים מתבצע במקומות המסתור של הג'וקים – בין אם מדובר בתוך בריסוס תיקנים בתוך הבית המבוצע לכל הפנלים בבית ובין אם מדובר בריסוס תיקנים במערכת הביוב.

התיקנים מגיעים בדרך כלל לביתנו בשל שאריות מזון, ולכן, למרבה הצער, נגיעות הג'וקים נפוצים גם במוסדות מזון.

חברת אוזן הדברה מבצעת ריסוס ג'וקים על בסיס שנתי לבעלי דירות וריסוס חודשי - במסעדות ובבתי קפה, ופועלת במגוון אמצעים לריסוס על מנת להבטיח מניעת התרבות תיקנים. ניתן לשלב ריסוס ג'וקים עם ריסוס מזיקים נוסף כגון: ריסוס נמלים, ריסוס פרעושים ועוד...

        ריסוס תיקנים

ריסוס תיקן גרמני

ריסוס תיקן גרמני מבוצע בכל מקומות המסתור שלו, תיקן גרמני לרוב נמצא באזור המטבח במכשירי החשמל כגון: מכונות קפה, בר מים, מקורגל, תנור אפיה ועוד...

הריסוס חייב להיות משולב באמצעות ריסוס, איבוק וג'לים וניקיון יסודי של מכשירי החשמל, ישנם מצבים שבהם התיקן הגרמני פלש לנו כבר לארונות המטבח ואז יש צורך לבצע ריסוס בכל הארונות.

חברתנו מבצעת ריסוס מזיקים ובינהן  גם נגד התיקן הגרמני בבתים פרטיים ע"פ הצורך ובהתאם לנגיעות ובעסקי מזון על בסיס חודשי וקבוע תוך הקפדה על שמירה על מקום נקי.

  ריסוס תיקן גרמני

ריסוס נמלים

הנמלים הן חרקים חברותיים, וכל פי רוב, אם נראה נמלה אחת בביתנו, סביר להניח שבעקבותיה נראה נחיל נמלים שלם בא ליהנות מפירורים שנפלו, מאריזת חטיף שנותרה פתוחה או מהאוכל של הכלב בפינת החדר... ריסוס נמלים מחייב מקצועיות רבה, שתבטיח את האפקטיביות שלה לטווח ארוך.

ריסוס נמלים מבוצע בכל הפנלים בבית, על השיש ולעיתים מבצעים גם ריסוס נמלים בארונות המטבח במידה ומתגלה נגיעות נמלים. ריסוס נמלים מומלץ לבצע גם בתוך הבית וגם ריסוס נמלים במרפסות ובגינות למניעת קיני נמלים. ניתן לשלב ריסוס נמלים עם ריסוס מזיקים נוסף כגון: ריסוס ג'וקים, ריסוס פרעושים, ריסוס כיני יונים ועוד...

  ריסוס נמלים

ריסוס פרעושים

פרעושים עלולים לגרום לעקיצות ולגירודים לא רק לכלבים ולחתולים, אלא אף לבני אדם. הסכנה הטמונה בעקיצותיהם באה מהאפשרות להעברת מחלות בין בעלי חיים לבני אדם, ואף בין בני אדם לחבריהם. אם יש בעל חיים בבית, מומלץ תמיד לוודא שבעל החיים יהיה נטול פרעושים באמצעות שימוש במגוון התכשירים הקיימים לחיסול פרעושים על בעלי החיים.

חברת אוזן הדברה מתמחה בריסוס פרעושים, תוך התמקדות במקומות המועדים להוות כר נוח להימצאותם, מומלץ לבצע ריסוס פרעושים בתוך הבית, וריסוס פרעושים בגינות הפרטיות, במקביל לבצע טיפול לכלב או החתול באותו יום של הריסוס. ריסוס פרעושים מבוצע גם על הפנלים וגם על ספות ושטיחים ניתן לשלב ריסוס פרעושים עם ריסוס מזיקים נוסף כגון: ריסוס ג'וקים, ריסוס נמלים.

  ריסוס פרעושים

ריסוס צרעות דבורים

דבורים מייצרות דבש ומועילות מאוד לאדם. עם זאת, עקיצתן כואבת, ועלולה אף להיות קטלנית לבני אדם האלרגיים אליה. אוזן הדברה מתמחה בריסוס צרעות ובריסוס דבורים, הריסוס מתבצע בקו או בנחיל של הדבורים והרעות. מומלץ לבצע את הריסוס בשעות החשיכה שהדבורים והצרעות רגועים יותר.

  ריסוס צרעות,דבורים וזבובים

הדברת עשבים

למרבה הפלא, גם עשבים יכולים להוות מזיק לא קטן. עשבים שוטים רבים עלולים להשתלט על חלקות דשא או גינות פרטיות, לגזול מהצמחים האחרים חומרי מזון ותנאי מחיה נאותים - ולגרום למותם. הפתרון הטוב ביותר למניעת עשבים שוטים היא הוא ריסוס עשבים ע"י מרסס מוטורי הפועל בלחץ גבוהה.

  הדברת עשבים באמצעות ריסוס

ריסוס לפני אירועים

הנוף היפה, הגן המקסים והמוזיקה המקפיצה – כל אלה אין בכוחם למנוע מאורחי האירוע מלהתגרד ולסבול מעקיצות של יתושים, דווקא במעמד כל כך חשוב כמו חתונה, בר מצווה או כל מסיבה אחרת. חברת אוזן מתמחה בריסוס לפני אירוע נגד יתושים, זבובים  וחרקים מגרדים אחרים, על מנת להבטיח את כל הסיכוי לערב ומוצלח.

  הדברה לאירועים  על ידי ריסוס