הדברת נמלים

הדברות

הדברת נמלים מקצועית

אוזן הדברה מבצעת הדברת נמלים מכל הזנים, בשיטות ובפתרונות שונים, הנותנים מענה לטווח הארוך.

נמלים הם חרקים פולשנים מאוד, ישנם הרבה זנים של נמלים והם יכולים להימצא כמעט בכל מקום בבית כגון: שקעי חשמל, ארונות המטבח, מקלחות, סדקים בקירות. אוזן הדברה מבצעת הדברת נמלים בתוך ומחוץ לבית בשיטות החדשניות ביותר.

פעולות טרום הדברת נמלים

טרם הדברת הנמלים, יש לאתר - לפני הגעתו של המדביר - את המקומות מהם הנמלים נכנסות לתוך הבית או שורצות בתוך הבית כגון: נמלים במטבח, נמלים על הקירות, נמלים שיוצאות משקעי החשמל, נמלים בגינה ועוד... לפני שהמדביר מבצע הדברה הוא סורק את הבית ביחד עם הלקוח ומאתר מקומות שיש לאטום או לתקן לאחר ההדברה, על מנת להבטיח את הצלחתו ויעילותו של ההדברה ולמיגור בעיית הנמלים לאורך זמן.

הדברת נמלים משולבת

כיום הנמלים נחשבים בין המזיקים המציקים ביותר לאדם, ובין המזיקים הקשים ביותר להדברה, מי לא נתקל שהוא הישאיר איזה פירור מזון על השיש או שנפל לו פירור על הריצפה ומיד הנמלים לא הססו להגיע.

חברת אוזן הדברה מתחדשת ומתעדכנת בכל המוצרים והפתרונות הכי חדשים בהדברת נמלים, על מנת לתת שקט ללקוח מנמלים מטרידות. הדברה בחברת אוזן מבוצעת קודם כל ע"י סקירת השטח ביחד עם הלקוח לאיתור מקומות מסתור של הנמלים, ומקומות בהם הלקוח ראה את הנמלים מטיילות, לאחר מכן מבוצע ריסוס יסודי בבית בחומרים החדישים והיעלים ביותר להדברה, החומרים הינם ללא ריח ומאפשרים חזרה לבית לאחר שעתיים בלבד.

לאחר הריסוס מבוצעת הדברה נקודתית בג''ל באזורי המטבח ומקומות שאינם נגישים או לא ניתנים לריסוס לצורך הדברה משלימה, הג''ל המכיל פתיון אשר הנמלים לוקחות אותו ישירות אל הקו ובכך כל הקו עצמו מושמד, הדברה בג''ל מאוד יעילה מאחר וקשה לנו לדעת היכן מסתתר קן הנמלים, ולפעמים אפילו שמדביר מגיע לבית הלקוח אינו רואה אפילו נמלה אחת, מאחר והגיע לא בשעות פעילותן.

הדברת נמלים בגינה

בבתים עם חצר, מרפסת או אפילו אדניות,  יש צורך לבצע הדברת נמלים גם במקומות אלו מאחר וזהו מקום המסתור העיקרי של הנמלים, הנמלים לוקחות את המזון שאספו ובונות קו, במקומום אלו יש לבצע הדברה על ידי פיזור חומר גרגירי להדברת קן הנמלים בחצר, באדניות ובעציצים, יש לחזור על פעולת ההדברה במקומות אלו אחת לתקופה ע"פ הנחיות התווית.

ישנם כיום מגוון חומרים להדברה נגד נמלים בחצר, חלקם ע"י הדברה כאשר הנמלה נוגעת בחומר וחלקם האחר ההדברה מבוצעת ע"י פתייון שהנמלה לוקחת ומכניסה ישירות אל הקו, ובכך גורמת להדברה ומניעת התחדשות הקו, חברתנו ממליצה כיום על החומרים החדישים ביותר אשר מכילים פתיון, נותנים אפשרות להשתמש במינימום חומר הדברה ובכל זאת להגיע לתוצאות טובות יותר, החומרים מאושרים לשימוש הקהל הרחב.

חברתנו משווקת מגוון מוצרים להדברת נמלים בשיטת עשה זאת בעצמך, חלק מהמוצרים נועדו להדברה בנגיעות קלה או כעזר משלים לאחר הריסוס וחלק מהמוצרים אף מחליפים את הצורך בביצוע ריסוס בתוך הבית, אם אתם מעוניינים לבצע הדברת נמלים לבד, חברתנו ממליצה על 2 מוצרים עיקריים:

מוצר הראשון נקרא טופג''ל, ג''ל המכיל פתיון המחסל את הקו כולו, מאחר ורובנו איננו יודעים היכן מסתתר הקו של הנמלים, בעזרת טופג''ל הנמלים יעשו בשבילנו את העבודה. בהדברה עם ג'ל  תוכלו לפתור את בעיית הנמלים ללא יציאה מהבית, ללא הרגשת ריח לא נעים וללא צורך לפנות כלים מהארונות, לעומת ריסוס המחסל את הנמלים שמטיילות בביתנו, ישצאו מהקו בלבד, אנחנו צריכים לפנות דברים מהארונות ולצאת מהבית.

טופג'ל להדברת נמלים מגיע לנקודות גבוהות יותר כגון: שקעי חשמל, ארונות מטבח עליונים, פנלים ליד התקרה ועוד, הנמלה לוקחת את הטופג''ל המכיל פתיון אל הקו ובכך נותנת לשאר חבריה מהקו לאכול מהפתיון, ומיבא בכך להדברת כל הקו כולו, מומלץ לטפל בתוך הבית וגם בחוץ לפי הצורך.

המוצר השני נקרא בזלת, חומר גרגירי הדומה בצורתו לפירורי לחם המכיל בתוכו פתיון מעולה למשיכת הנמלים, החומר מצויין להדברת הנמלים בגינות באדניות ובכל מקום בו הנמלים בונות את הקינים שלהם, תוך מספר דקות הנמלים נמשכות אל הפתיון, מחדירות אותו אל הקו, המלכה ניזונה מהמזון שאספו הנמלים ובכך תוך שבוע ימים כל הקו מושמד.

את כל המוצרים להדברת נמלים ניתן לרכוש אצלנו באתר או אצל המדביר המגיע אל ביתכם.

ריסוסים אורגנים להדברה

מוצרי הדברת נמלים עשויים מחומרים חדישים ביותר וידידותיים לסביבה המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה.

חומרי הדברה ללא ריח

החומרים הם ללא ריח(פירתרואידים) ומאפשרים יציאה וחזרה בטוחה לבית לאחר שעתיים בלבד מסיום הריסוס.

תעודת אחריות להדברה

בסיום כל הדברה תקבלו תעודת אחריות (אישור ביצוע) עם הוראות לאחר ריסוס ועם שם החומר שרוסס במקום.

טופג'ל הדברת נמלים