תולעי עץ

מוצרי העץ מעניקים יופי, חן ותחושת חמימות לבית. אך הם עשויים לטמון בחובם מספר הפתעות לא נעימות. אם קיבלתם רהיטים חדשים לביתכם (במיוחד מהמזרח) והנה מופיעים בו חורים קטנים, יחד עם אבקת נסורת וקולות דקיקים. כנראה שאתם סובלים מתולעי עץ.

המוצרים המגיעים לישראל עוברים תהליך איוד עוד במכולה, אך לעיתים הפעולה אינה מכסה את כל השטח או שנשארו ביצי תולעים שלא בקעו. ניתן גם למצוא אותם ברהיטים ישנים שלא טופלו כראוי. 

תולעי עץ

תולעי עץ יכולות להדביק את שאר מוצרי העץ בבית ומהר מאוד כל החדרים נגועים. במידה ואתם מזהים סימנים המעידים על תולעי עץ, יש לבודד את העץ הנגוע משאר חלקי המבנה. השלב הבא הוא הזמנת מדביר מחברה מקצועית שיעריך את הנזק ואת דרך הטיפול הרצויה.

תולעי עץ – הדברה מקיפה

בכדי להביא לפתרון מקיף ורציני של תולעי עץ אוזן הדברה מבצעת איוד עץ לתולעים. לחלל הנסגר הרמטית נכנס גז. האיוד מתבצע בעזרת מבנה מיוחד המכסה את הרהיט הנגוע. ברשות החברה מגוון מבנים לסוגי הרהיטים ומשטחי העץ השונים.

חשוב ללכת על שירותי חברה מקצועית שתמנע את דליפה של הגז בעשרה ימים ממועד התחלת האיוד. יש לוודא שהאיוד בוצע על כל העצים הנגועים בתולעי עץ וזאת מכיוון שהפעולה מבוצעת על רהיטים ספציפיים ולא על כלל הבית, כך שהדברת מוצר מסוים לא מבטיחה את מכלול הבית. במידה וההדברה כיסתה את כלל המוצרים המכילים תולעי עץ נפטרתם מהתולעים שבבית.


פנו עוד היום ל"אוזן הדברה בע"מ" וקבלו את שירותי איוד מהמתקדמים ביותר בשוק להדברת תולעי העץ . החברה מעניקה כבר למעלה מארבעים שנה הדברת מזיקים לבתים פרטיים, עסקים והחברות הגדולות במשק הישראלי. פנו עוד היום לאוזן ותוכל להנות ממדבירים מוסמכים ומקצועיים שישמחו לאייד תולעי עץ ולייעץ לגבי מניעת הופעתם בעתיד.