הדברה, אצל המקצוענים בלבד

אחד היתרונות של חברת הדברה היא היכולת להציע את כל סל שירותי ההדברה לכל סוגי המזיקים. ניסיון רב שנים מאפשר לאנשי המקצוע של החברה לקבוע את סוג ההדברה הנדרש והאפקטיבי.
חברת אוזן מעניקה שירותי הדברה מגוונים לכל סוגי המזיקים ובהם: פרעושים, תיקנים, מכרסמים, הרחקת יונים, דרורים, דבורים, עשבייה, איוד עץ, זבובים, נמלים ועוד. נציג מטעם החברה יבוא אליכם ללימוד השטח על מנת להתאים את שיטת ההדברה וחומריה להדברה מיטבית של המזיק.


החברה, הפועלת מתוקפה של מערכת ניהול איכות בינלאומית ISO 9001:2008 ,לרבות כל האישורים המקומיים הנדרשים על פי תקנות רישוי עסקים ותקנים מחמירים של איכות הסביבה, משתמשת בחומרים איכותיים, לרבות חומרי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה. החברה אינה מתפשרת על פתרונות שלא נותנים מענה יסודי לבעיה שבגינה נקראה החברה להציע פתרון.


טיפול מונע :
החברה מבצעת על פי דרישה שירות הדברה מונע ויסודי וכמובן – מענה ייעודי לצורך מיידי. מוסדות ציבור ובתים פרטיים, לרבות מפעלים ומוסדות אשר מתחייבת בהם רמה גבוהה במיוחד של היגיינה. אנשי השירות המקצועיים של החברה יעניקו לכם עצות וטיפים לשמירה על ניקיון מתחמים. אוזן מעניקה לקוחותיה אחריות מלאה על העבודה ועל החומרים שבהם היא מתבצעת באמצעים מתקדמים – ידניים, חשמליים ומוטוריים.


גם כאשר נדרש פתרון יצירתי, כושר האלתור והתושייה של מקצועני החברה אינו בא על חשבון שימוש בכל השיטות, האמצעים והחומרים המורשים בשימוש. יש לכך חשיבות במקרים רבים, לרבת כאשר אתם רוצים להדביר מזיקים שונים במתחם שבו מתקיים אירוע כגון גן, בתקופה שבה צפויה מתקפת יתושים.


בשל חשיבות נקיטת אמצעי זהירות קפדניים, במיוחד בבית שיש בו ילדים קטנים, החברה מקפידה על הדברה ממוקדת ונקייה. החומר פועל ישירות במוקדים שבהם נוכחים המזיקים. בבית עש הבגדים,פשפש המיטה,ג'וקים או טרמיטים. במידה שחומר מסוים אסור במגע יד אדם – תינתן אזהרה מפורשת ויינקטו כל אמצעי הזהירות הנדרשים.


כאשר אתם נזקקים לשירותי הדברה – טבעי ומתבקש לפנות אל חברה המאגדת בתוכה את כל סוגי ההדברות ונותנת מענה מקצועי מלא למזיקים מכל סוג שהוא, כאשר לכל אחד מהם מותאמת, בדיוק מרבי, שיטת ההדברה היעילה ביותר תוך שימוש בחומר המותאם ישירות להדברתם.