רשתות להרחקת יונים

חברת אוזן מייבאת רשתות להרחקת יונים ממגוון סוגים: רשתות להרחקת יונים שקופות ורשתות להרחקת יונים בצבע אבן, את הרשתות להרחקת יונים ניתן להשיג באריזות הם מידה מוכנה למסתורי כביסה או התקנה באמצעות המומחה שלנו להרקחת יונים, כמובן שהרשתות אינם פוגעות ביונים, אלה מונעות מהם לחדור למקומות לא רצויים, ללכלך ולגרום לזיהום ומחלות.

יוניםהיכן להתקין: רשתות הרחקת יונים מיועדות לתחימת חללים בעלי עומק - כגון מסתורי כביסה, פטיו ומערכות מיזוג אוויר על גגות.
סוגי בעלי כנף: הרשתות להרחקת יונים יעילות נגד כל בעלי הכנף.
חומרים: רשת פוליאתילן עמידה בכל תנאי השטח ומערכת תלייה מפלסטיק ומתכת.
אופן פעולה: כאשר הרשת להרחקת יונים מותקנת היטב, היא מהווה מחסום בלתי חדיר ומרחיקה בעלי כנף באופן מוחלט.
התקנה: הרשת מחוברת לכבל מתכת היקפי מתוח בעובי 2 מ"מ, המחובר לקיר על ידי אביזרי חיזוק וקיבוע. כבל הפלדה נמתח על ידי בורג מיוחד מפלדת אל-חלד והרשת מחוברת לכבל עם טבעות מיוחדות.
קלות התקנה: רשתות להרחקת יונים קטנות ניתנות להתקנה על ידי איש מיומן, אך עבודות גדולות יותר דורשות מקצועיות, ניסיון וציוד מיוחד.
יעילות: רשת מתוחה בעלת עיני רשת בגודל המתאים, המותקנת היטב, הינה הפתרון היחיד המציע מענה לבעיית בעלי כנף באזורים עירוניים. הרשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, אינה סופגת מים או נרקבת, עמידה בקרני UV ואינה פעילה מבחינה כימית.
רב שימושיות: ניתן להשתמש ברשת להחרקת יונים אנכית או אופקית באזורים קטנים או גדולים. טווח האפשרויות הרחב מאפשר לתלות את  הרשת על כל מבנה ומשטח ולהגן על גגות באמצעות ציוד מיוחד.
לא בולט לעין: כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. הצבע הנפוץ הוא שחור, אבל בבניינים מוארים עדיף צבע אבן. גודל עיני הרשת מותאם לסוגי הציפורים: יוני בר - 50 או 38 מ"מ; זרזירים - 28 מ"מ; דרורים - 19 מ"מ.
חיסכון בעלויות: רשת יונים אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני בעלי כנף, והיא הפתרון החסכוני ביותר להרחקתם בערים.
הומניות: רשת להרחקת יונים המותקנת כיאות אינה פוגעת בבעלי הכנף אלא רק גורמת לתסכולם.

אוזן הדברה מציעה רשתות להרחקת יונים במגוון גדלים וסוגים:

רשת יונים שקופה

רשת להרחקת יונים שקופה, עשויה מחוט ניילון, דמויית - רשת דייגים, מיועדות לתחימת חללים בעלי עומק - כגון מסתורי כביסה, פטיו ומערכות מיזוג אוויר על גגות. הרשתות יעילות נגד כל בעלי הכנף. רשת להרחקת יונים מסוג: פוליאתילן עמידה בכל תנאי השטח. כאשר הרשת מותקנת היטב, היא מהווה מחסום בלתי חדיר ומרחיקה בעלי כנף כגון יונים מחדירה באופן מוחלט.

רשת מתוחה בעלת עיני רשת בגודל המתאים, המותקנת היטב, הינה הפתרון היחיד המציע מענה לבעיית בעלי כנף באזורים עירוניים. הרשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, אינה סופגת מים או נרקבת, עמידה בקרני UV ואינה פעילה מבחינה כימית. ניתן להשתמש ברשת להחרקת יונים אנכית או אופקית באזורים קטנים או גדולים. טווח האפשרויות הרחב מאפשר לתלות את  הרשת על כל מבנה ומשטח ולהגן על גגות באמצעות ציוד מיוחד.

כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. רשת להרחקת יונים אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני בעלי כנף, והיא הפתרון החסכוני ביותר להרחקתם מאזורי הקינון, מסתורי כביסה ועוד.

רשת יונים צבע אבן

רשת יונים - קנה מידהרשת להרחקת יונים מיועדות לתחימת חללים בעלי עומק - כגון מסתורי כביסה, פטיו ומערכות מיזוג אוויר על גגות. הרשתות יעילות נגד כל בעלי הכנף. רשת להרחקת יונים מסוג: פוליאתילן עמידה בכל תנאי השטח. כאשר הרשת מותקנת היטב, היא מהווה מחסום בלתי חדיר ומרחיקה בעלי כנף כגון יונים מחדירה באופן מוחלט. רשת מתוחה בעלת עיני רשת בגודל המתאים, המותקנת היטב, הינה הפתרון היחיד המציע מענה לבעיית בעלי כנף באזורים עירוניים.

 

הרשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, אינה סופגת מים או נרקבת, עמידה בקרני UV ואינה פעילה מבחינה כימית. ניתן להשתמש ברשת להחרקת יונים אנכית או אופקית באזורים קטנים או גדולים. טווח האפשרויות הרחב מאפשר לתלות את  הרשת על כל מבנה ומשטח ולהגן על גגות באמצעות ציוד מיוחד. כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. רשת להרחקת יונים אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני בעלי כנף, והיא הפתרון החסכוני ביותר להרחקתם מאזורי הקינון, מסתורי כביסה ועוד.

רשת יונים לדרורים וציפורים

קנה מידה להשוואה של רשת להרחקת יוניםרשת להרחקת דרורים ויונים המיועדות לתחימת חללים בעלי עומק - כגון מסתורי כביסה, פטיו ומערכות מיזוג אוויר על גגות. הרשתות יעילות נגד כל בעלי הכנף כולל הקטנים ביותר כגון: ציפורים ודרורים. הרשת מסוג: פוליאתילן עמידה בכל תנאי השטח. כאשר הרשת מותקנת היטב, היא מהווה מחסום בלתי חדיר ומרחיקה בעלי כנף כגון דרורים ויונים מחדירה באופן מוחלט.

 

רשת מתוחה בעלת עיני רשת קטנים ביותר, המותקנת היטב, הינה הפתרון היחיד המציע מענה לבעיית בעלי כנף באזורים עירוניים. הרשת עמידה בכל תנאי מזג אוויר, אינה סופגת מים או נרקבת, עמידה בקרני UV ואינה פעילה מבחינה כימית. ניתן להשתמש ברשת להרחקת יונים אנכית או אופקית באזורים קטנים או גדולים. טווח האפשרויות הרחב מאפשר לתלות את  הרשת על כל מבנה ומשטח ולהגן על גגות באמצעות ציוד מיוחד. כאשר הרשת מותקנת היטב קשה להבחין בה ממרחק של מספר מטרים. רשת להרחקת דרורים אחת יכולה להגן על מקומות רבים מפני בעלי כנף, והיא הפתרון החסכוני ביותר להרחקתם מאזורי הקינון, מסתורי כביסה.

store_2