קוטל זבובים

קוטל זבובים

זבובים הם מכת מדינה, זבובי הבית מתרבים בקצב מהיר ויכולים להפוך בקלות למטרד מציק ומזהם. הם יכולים לפגוע בהגיינה של מטבחים ולהפיץ מחלות מעיים. הזבובים מתרבים סביב חומר אורגני רקוב, זבל ומזון – כמות הזבובים, מיקומם והגורם המושך אותם ישפיעו על בחירת הקטלנים.

קוטל זבובים - מוצר מנצח!

קוטל זבובים הינו מלכודת חשמלית המשמשת למיגור נגע הזבובים מבית, בית עסק, או מוסד ציבורי. קיימים סוגים שונים של קטלני זבובים הבאים לענות לסוג המקום הייחודי. בין אם ברשותך מטבח, איטליז או סופר,אוזן הדברה תספק לך קטלנים התואמים את צורכי העסק שברשותך. קוטל זבובים, שקט, יעיל, בטיחותי וקל לניקוי.

חללים פנימיים לקוטל זבובים

לכל מקום יש את אמצעי ההדברה המתאים לו, לאירועים בחוץ, נהוג להשתמש בריסוס, כך גם במשק חי. בשטחים פנימיים האמצעי המומלץ ביותר הוא קוטל הזבובים. בחלל סגור, במיוחד בתעשיית האוכל, חשוב להימנע מזיהום המזון ואזורים בהם נוגעים בני אדם עם חומרי ריסוס רעילים. המלכודת החשמלית היא פתרון ירוק, מכיוון שהיא לא משאירה חותם על הסביבה. היא מוצר רב פעמי שפותר את בעיית הזבובים לאורך זמן. הקטלנים הינם באישור מכון התקנים האירופי, אנגלי, אמריקאי וישראלי.

חוסר טיפול מהיר בנגע עלול ליצור מגפת זבובים ולסגירת בית העסק כתוצאה מזיהומים. אל תחכה, קנה עכשיו קוטל זבובים והפטר מהבעיה.

leaf

leaf

leaf

הדברה ירוקה - לא מזהמת את הסביבה עם חומרי ריסוס, פעילות רב פעמית

 

קטלוג מוצרים מגוון, מותאם לסוג העסק

 

3 שנות אחריות (לא כולל נורות סטרטרים) ועמידה בתו תקן בארץ ובעולם


להתרשמות ממוצרי חברת אוזון היכנס עכשיו לקטלוג קטלנים