הדברה בשרון

הדברה בשרוןהקיץ הגיע ומביא איתו חרקים אוהבי חום, אשר שנכנסים לבתים בכל הזדמנות. נמלים, מקקים וזני חרקים שונים עלולים להיכנס לבתי מגורים בעת שפותחים את הדלת, דרך חור שלא נסתם היטב ואפילו דרך שקע חשמלי. מה עושים? איך נפטרים מהם?

תרסיסים הזמינים בחנויות הסופר הם זמניים בלבד ואינם מטפלים בשורש הבעיה, לעומת ריסוס שייעשה באמצעות חברה מקצועית ויחסל את המזיקים לשנה שלמה.
חברת אוזן – הנה חברת הדברה בשרון ובמרכז והיא מובילה בענף ההדברה בישראל ומציעה שירותי הדברה בשרון לשוק הפרטי, העסקי והציבורי.

הדברה בשרון לחיסול המזיקים 

השרון מוכר כאזור ירוק ומטופח עם צמחייה שופעת ומוריקה, בו מושבים רבים, קיבוצים וישובים חקלאיים. אך כחלק מנוף הטבע שבאזור מגיעים גם מזיקים כחבילה אחת. לכן, מומלץ וחשוב לבצע הדברה בשרון, שתעניק לתושבי השרון איכות חיים גבוהה בסביבה טבעית ופראית, לצד ניקיון ואסתטיקה.

היפטרו ממקקים מהר ככל האפשר

מקקים ידועים כחרקים מעבירי מחלות, מהסיבה שהם מגיעים מהביוב. כשהם מופיעים, הם באים במגע עם מגירות כלי האוכל בבית ועלולים להעביר מחלות לבני אדם. לכן, רצוי להקפיד על שטיפת הרצפה לעיתים תכופות, אחסון המזון בכלים אטומים או במקרר, איטום חריצים וסגירת רשתות וחלונות בבית. כמו כן, בעת הופעתם של מקקים, הדברה בשרון הכרחית, יש למהר להזמין חברת הדברת מזיקים לפני שיתרבו.

פנו לחברה מומחית

אם הנכם תושבי השרון, ודאי נתקלתם בבעיית המזיקים. פנו לחברת הדברה בשרון. בחרו בחברה אמינה ומנוסה, אשר משתמשת בחומרים המותרים ועובדת על פי אתיקה מקצועית. בדקו כי חברת ההדברה מדבירה במקומות ציבוריים מוכרים ובבתי עסק שונים, כך שתהיו בטוחים שהיא פועלת באופן מקצועי. כמו כן, בדקו שהחברה משתמשת בשיטות הדברה חדשניות, בטיחותיות ומתקדמות.