מדבירים – לוחמים בחזית המזיקים

מדבירים נבדלים זה מזה בפרמטרים שונים רבים. כאשר אתם עורכים סקר שוק לבחירת מדבירים ניתן לעמוד על מקצועיותם על-פי תשובות שהם עשויים לספק לשאלות שונות כגון: האם הם עושים שימוש בחומרים המאושרים לשימוש שמתיר המשרד לאיכות הסביבה? האם הם מיומנים בהדברת סוג או סוגי המזיקים שאותם אתם מבקשים להדביר?


מדבירים שונים מתמחים בסוגים שונים של מזיקים. יש מי שמוסמכים להדברת חרקים, מדבירים להדברת מכרסמים, מדבירים המוסמכים לבצע איוד הקוטל חרקים ותולעים. מדבירים מטעם חברה מציעים את כל הידע והניסיון הצבורים בה.

חברת הדברה יכולה לספק לכם מדבירים שונים, במסגרת זמן גמישה. מדבירים של חברה העובדת ומנוהלת באמצעות מערכת ניהול איכותית על-פי תקינה מקומית ובינלאומית , המורשה ומוסמכת להעניק שירותי הדברה הן על ידי משרד הבריאות והן על ידי המשרד לאיכות הסביבה יכולים לתת מענה נקודתי לכל סוג של מזיקים.


חשוב לתאר בדיוק ובפירוט מרביים את סוג הבעיה שמחייבת הדברה. מדביר מקצועי יגיע לבית או למשרד שבו הוא אמור לבצע את ההדברה, ילמד היטב את מקור הבעיה, את האופן שבו היא משפיעה ויבחר את שיטת ההדברה ואת האמצעי המתאים לה ביותר לסילוק המפגע.


המדבירים בזהירות וברגישות, ביסודיות ובנחישות:

אוזן שירותי הדברה העושים שימוש בחומרי הדברה לא רעילים ולא מזיקים מחויבים לא רק לשמור ככל שניתן על איכות הסביבה אלא בעיקר על בטיחות בני האדם החיים בה בכלל ועל דיירי הבית שבו ו/ או בסביבתו מתבצעת ההדברה.


אנשי המקצוע של חברת אוזן הדברה מקפידים על כל תו ותג במלאכתם. הם נמנים עם אנשי מקצוע שעוברים השתלמויות תכופות, מתעדכנים באופן שוטף בחומרי הדברה חדשניים ובשיטות הדברה מתקדמות ונקיות. מדבירים מקצועיים מחברת אוזן הדברה יספקו לכם שירות מקצועי ללא דופי.