מדביר

מדבירים במרכז ובשרון

כולנו מסכימים, שאין דבר יותר מזעזע ממזיקים וחרקים. מעבר לעובדה שמדובר בבעיה אסתטית ומבחילה, הרי שגו'קים, נמלים, יונים ומכרסמים הם בעיה תברואתית מדרגה ראשונה.

למרבה הצער, רובנו נוטים להיכנס לפאניקה כשמופיע הג'וק, נמלה, חולדה או העכבר הראשון ומזמינים מדביר.

בבואכם לקבל החלטה איזה מדביר כדאי לכם להזמין על מנת להיפטר לאורך זמן ממזיקים, אתם נתקלים במספר עצום של מדבירים שמפרסמים את עצמם באמצעים שונים, שכל מדביר מנסה למשוך את תשומת לבכם בדרך שונה לביצוע הדברה כגון: מקצועי, קרוב לביתכם ועוד ועוד, משום כך לעיתים אנו פונים מיד לראשון שאנחנו מוצאים, זה שנתן לנו את הצעת המחיר הזולה ביותר להדברת מזיקים, מה שתברר כטעות מאחר וכשבוחרים מדביר קודם כל צריך לוודא שיש לו או לחברת ההדברה שבה הוא עובד את ההיתר המתאימים לקטילת המזיק שהתגלה בביתכם.

חשוב לבדוק שהמדביר אכן משתמש בחומרי הדברה המאושרים ע"י משרד לאיכות הסביבה? וכמה ניסיון יש לו בהדברה ובפרט במזיק ממנו אתם סובלים? מאחר ובכל שנה נוספים מספר רב של מדבירים לענף ההדברה בישראל, לא לכולם יש הסמכה או רישיונות מתאימים לעסוק בהדברת מזיקים, חשוב מאוד לבדוק שאכן המדביר עבר הסמכה ע"י משרד לאיכות הסביבה או ע"י חברת ההדברה בה הוא עובד ויש לו את כל האישורים לעסוק בהדברת מזיקים.

מדביר מוסמך

איזה סוגי היתרי הדברה קיימים?

קיימים 3 סוגים של היתרים:

  1. היתר הדברה לקטילת חרקים: היתר זה מקבל מדביר שעבר הסמכה להדברת חרקים כגון: תיקנים, נמלים, פרעושים, כיני יונים ועוד שלל חרקים.
  2. היתר הדברה לקטילת מכרסמים: היתר זה מקבל מדביר שעבר הסמכה לקטילת מכרסמים כגון: עכברים וחלודות, בלכידה או הדברת חולדות ועכברים, חשוב לבדוק שאכן למדביר יש ניסיון בשטח וכי יש לנו מספר שיטות ופתרונות להדברת מכרסמים מאחר והדברת מכרסמים דורשת מיומנות, ניסיון, ועזרה באמצעיים שונים למיגור בעיית המכרסמים.
  3. היתר הדברה לאיוד מוגבל והיתר הדברה לאיוד בלתי מוגבל: היתר איוד ניתן למדביר שעבר קורס איוד לטיפול בגז המיועד לקטילת חרקי מחסן וחרקי עץ כגון: תולעי עץ.

להיתרים ורישיונות של חברת אוזן לחץ כאן

מדביר עצמאי או בחברה?

בישראל קיימים מספר עצום של מדבירים וכל שנה נוספים עוד עשרות לענף ההדברה בישראל, חלקם עוסקים בהדברה באופן עצמאי וחלקם עובדים בחברות הדברה.

קיימים מספר רב של יתורנות בבחירת מדביר שעובד בחברת הדברה מאשר אחד שעובד באופן עצמאי, אשר מוגבל בלוח זמנים, לעיתים סוגר את העסק כעבור שנה או שנתיים, כשיוצא לחופשה נאלצים להמתין עד שישוב לעומת בחירת מדביר שעובד בחברת הדברה, אשר מקנה לו ידע וניסיון רב שהיא צברה.

לחברת הדברה יש אמצעים וציוד רב יותר מאשר למדביר עצמאי, ישנם חברות שמנוהלות ע"י מערכת ניהול איכות ובכך גם העובדים שלה מנוהלים ע"י המערכת, לחברה ישנם מספר עובדים ולכן הזמינות שלהם גבוהה יותר,  ויגעו אליכם ויטפלו במטרד בזמן ביום הנוח לכם. אחריות מובטחת - יש לאן לפנות לחברת הדברה קיימים משרדים והנהלה לשיפור השירות ללקוח.

מדביר

מדבירים בחברת אוזן הדברה

נוכח עובדה זו אנחנו בחברת אוזן הדברה רוצים להסב את תשומת לבכם לצוות המדבירים שלנו:

יהושע אוזן - מנכ"ל החברה נחשב לאחד מבעלי המקצוע המובילים והותיקים בענף הדברת מזיקים ונמנה בין המדבירים הראושנים בארץ, מס'' היתר הדברה: 72, בנו רון אוזן הצטרף לחברה ובעל היתר הדברה מס'': 1271 כולל היתר לאיוד בלתי מוגבל וכמובן עוד מספר רב של עובדי הדברה.

המדבירים של חברת אוזן נבחרים בקפידה, לכולם יש תעודת יושר ממשטרת ישראל, הם משתתפים באופן קבוע בכנסים ובהשתלמויות בארץ ובחו"ל. המדבירים בחברה עוברים הכשרה מסדורת ומנוהלת ע"י מערכת ניהול איכות איזו 9001:2008 ומבוקרים מידי שנה ע"י מכון התקנים הישראלי, העובדים בחברה מתעדכנים כל העת בחומרים חדשים, אביזרים ושיטות חדשות בענף ההדברה בארץ ובעולם, על מנת לתת מענה לכל בעיות הלקוח.

כל מדביר בחברה מתמקצע בנושא הדברה, ואך ורק בנושא הדברה, כל אלו הופכים את שירותי הדברת מזיקים של אוזן הדברה לבטוחים ביותר עםעובדים מקצועיים ביותר.

מהירות וזמינות – חברת אוזן הדברות מקפידה על מתן שירות הדברה מהיר לכל לקוח. המדבירים שלנו ישמחו להגיע אליכם במהירות, לא משנה אילו מזיקים פקדו אתכם, ויעניקו לכם שירות ללא דיחוי, כדי שלא תאלצו לשהות בחברת המזיקים ולו רגע מיותר אחד. כמו כן, בכל עבודה, המדבירים שלנו מקפידים על עמידה בלוחות הזמנים, ללא פשרות, כמו כן יום לפני ההדברה הלקוחות שלנו מקבלים תזכורות ב SMS לגבי תאום ההדברה שבוצע להם.

אחריות – בסיום כל הדברת מזיקים, תקבלו מהמדביר תעודת אחריות המפרטת את סוג העבודה שבוצעה ומשך האחריות הניתן לכל מזיק.

הדברת מזיקים בטיחותית

חברת אוזן מחויבת למתן שירותי הדברת מזיקים בטוחים, ופועלת בהתאם להוראות בתקנה 3310 להדברת מזיקים, לכל המדבירים בחברה יש היתרי הדברה או הסמכה לעובד הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה, תעודת קורס עזרה ראשונה למדבירים.

היתרי מדביר מבטיחים לכם שהמדבירים שלנו עברו הכשרה מקצועית, שהם נמצאים תחת פיקוח ושהם משתמשים אך ורק בחומרי הדברה שאושרו על ידי המשרד לאיכות הסביבה. לכל המדבירים שלנו תעודת עבודה בגבוה לעבודות הדברה הצרכות לכך, הרכבים של החברה מחולקים עם מחיצה להפרדה ביטחותית בין הרעלים לנוסעים.

חברת אוזן הדברה מאפשרת לכם להיפטר מהמזיקים בראש שקט ונקי מדאגות. לא משנה מאיזה מזיקים אתם סובלים, באוזן יעניקו לכם שירותי הדברת מזיקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו, צרו עמנו קשר עוד היום והמדביר שלנו בדרך אליכם.