כיני יונים

גם אתם מתגרדים בידיים, ברגלים, מתחת לחולצה, בעיקר בחדרי השינה שלכם?

לתעלומה המגרדת אחראים כיני היונים, כיני יונים הם נקודה ב מאוד קטנה שקשה מאוד לראות אותם.

כיני יונים

כיני יונים גורמות לאלרגיה קשה ופריחה על כל הגוף, כחלק מחיפוש מקור דם כיני היונים מטיילות על הקירות הבית. כיני יונים מגיעים כתוצאה מקינון באזור הקרוב לבית כגון מסתורי כביסה, חלונות, עדניות, מדחסים של מזגנים, גגות, אנטנות ובעצם כל מקום בו היונה יושבת ומקננת.

מכיוון שכיני היונים נמצאות מתחת לכנפיים שלהן, כאשר יונים מקננות חלק מכיני היונים יעברו לקן ולאחר מכן לגוזלים שיבקעו כאשר יונים וגוזלים יעזבו את הקן כיני היונים יחפשו מקור דם חדש ומכאן מתחילה הבעיה של האדם, כיני יונים מחפשות דם חדש ולכן הן יכנסו לתוך אזור המגורים ויחפשו לעקוץ את האדם כדי שיוכלו להמשיך להתקיים.

מהרגע שהאדם נעקץ ע"י כיני היונים עובר לגופו ריר הגורם לגירוי, פריחה המתפשטת לכל הגוף ואם לא מקבלים טיפול ע"י רופא עור, ריר כיני היונים עלול לגרום לשולים קשים עד כדי התייבשות. לפעמים ריר של כיני היונים עלול לגרום לדלקת עיניים.

חשוב שתדעו: כיני יונים מתפשטות על קירות הבית עד למרחק של עשרות מטרים מהקן ומתחילות לעקוץ. מדובר בטפיל, שעוקץ כדי למצוץ את דמו של הנעקץ. העקיצה גורמת לגירודים, לפריחה ולאלרגיה. ככה שגם אם לא רואים אף קן בסביבה וגם אם הוא נמצא במרחק של עשרות מטרים מהחלון גם משם הם יגיעו אליכם, ימצאו אתכם ויעקצו אתכם.

הרחקת יונים

במידה וגם אתם סובלים מכיני יונים, הזמינו עוד היום את השרות של אוזן לריסוס כיני היונים והפיסקו להתגרד, חשוב לציין שבמידה והיונים עדיין ממשכיות לקנן, כיני היונים יחזרו במהרה ולכן רצוי במקביל לריסוס להזמין הרחקת יונים למניעת קינון היונים או לחליפין לקנות מחברתנו ציוד להרחקת יונים "עשה זאת בעצמך" כגון: רשתות להרחקת יונים, דוקרנים להרחקת יונים ועוד.