יונים הרחקה – למען בריאותכם

 

  harhakat_yunim
   

כאשר מדובר בנושא יונים הרחקה מחליפה את ההדברה. אפשר להגדיר את ההרחקה כאנושית מבין סוגי ההדברה. אולי בשל סמליותן, יש ביונים משהו אנושי מאוד המקשה עלינו להידרש אליהן כמטרד ואף כמפגע.  עם זאת מדבירים מקצועיים בחברת אוזן, חברת הדברה ותיקה, העוסקת מזה שנים רבות במתן שירותי הדברה לשוק מוסדי ופרטי, ימליצו לכם על אמצעי הרחקה אפקטיביים אשר אף לא אחד מהם פוגע באופן פיזי ביונים וגורם להן לנזק.
כאשר יונים מתרכזות במקומות שונים שבהם הן מהוות מטרד ומפגע ישנו הכרח להיפטר מהן. הן עצמן נשאיות של טפילים והלשלשת שלהן, לבד מריחה הרע והחריף, מהווה מדגרה לטפילים מזיקים ומסוכנים.


יונים הרחקה חיונית

הרחקת יונים לא תמיד נתפסת בדחיפות עליונה, אבל מודעות לנזקים העלולים להיגרם מנוכחותן צריכה להדליק נורה אדומה כבר מהפעם הראשונה שבה מבחינים בנוכחותן הטורדנית. במקום הדברת יונים הרחקה הינה הפעולה הננקטת לסילוקן. רשתות, קפיצים, דוקרנים ואמצעים נוספים משמשים את המדבירים לגירוש היונים. כאשר ישנם הבדלים באופן ההרחקה שלהן משטחים חקלאיים נרחבים לעומת הרחקתן ממסתור כביסה ביתי. על מנת להציב מחסום אפקטיבי ועמיד בפני יונים, רצוי להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה שיבחנו את המתחם שבו אמורה להיחסם דרכן של יונים ויציעו לכם את המענה הטוב ביותר.
לקוחת רבים, מוסדיים ופרטיים, מסתייעים מזה שנים בשירותיה המקצועיים של חברת הדברה העובדת בכפוף לתקני איכות ובטיחות מקומיים ובינלאומיים ומשתמשת בחומרים המשובחים ביותר, לרבות ובעיקר בחומרים ידידותיים לסביבה שאין בהם פוטנציאל מזיק לבני אדם בכלל ולילדים בפרט.
אחד היתרונות לסילוק יונים הרחקה באמצעות חברת הדברה הינה האפשרות לקבל מענה שיכלול גם ייעוץ מקצועי שיסייע להתקין את האמצעי היעיל ביותר וגם לרכוש באמצעותה את אותו אמצעי. לדוגמה - רשתות ההגנה כנגד יונים שהחברה מספקת אסתטיות, אינן מכערות את החזות העיצובית של המעטפת החיצונית של המתחם ועמידות בפני פגעי מזג האוויר ונזקיהם.