הרחקת יונים קלה ופשוטה

הרחקת יונים עשויה להיחשב לסוג הקל והידידותי ביותר לאדם, ליונה ולסביבה של הדברה. חברת הדברה ותיקה המצוידת בכל הכלים, השיטות והאמצעים להדברה נקודתית תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.
החברה נוקטת משנה זהירות והומאניות באופן שבו היא מטפלת בהרחקת יונים. עצם המונח מעיד על כך שגם במקום שבו יונים מהוות מטרד ואף מפגע - הן מסולקות באמצעים בלתי פוגעניים, אשר אף לא אחד מהם גורם אפילו לפציעה קלה של יונה כלשהי.
לא אחת, הרחקת יונים מחויבת המציאות, מאחר שנוכחות קבועה על אדני חלונות, במסתורי כביסה ובמקומות שונים, שבהם עלולים בני אדם לבוא במגע עם הפרשותיהן מסכנות את הבריאות.
מבחינה פסיכולוגית קשה לרבים מאתנו לדמות יונים, המזוהות עם שלום ומהוות את סמלו, כמטרד וכמפגע, אבל מאחר שידוע כי הן נשאיות של חיידקים ומחלות שונות, אין מנוס מהרחקתן כמי שעלולות לגרום נזק חמור.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת ההדברה באמצעות הטופס המקוון המצורף באתר החברה לקבלת מידע, ייעוץ והצעות למכשירים המסייעים להרחקת יונים כגון דוקרנים ורשתות.


הרחקת יונים - נקייה וחלקה

היונים, כאמור, אינן נפגעות מבחינה פיזית. בהיתקלן במכשול המונע מהן להתיישב ולקנן במקום מסוים, הן עושות "אחורה פנה" ועפות. ניתן לחפות ולסגור מתחמים באמצעות רשתות שקופות אשר אינן מכערות את הסביבה אלא שומרות על המראה הרגיל שלה.


בעוד סוגים רבים של מזיקים מודברים ומוכחדים באמצעות שימוש בחומרים נוזליים שונים, בהרחקת היונים אין שימוש בכל חומר נוזלי שהוא, על אחת וכמה לא חומר כימי רעיל. גם מי שנמנים עם אגודת צער בעלי חיים לא יכולים להאשים את מי שמשתמשים בשיטות הרווחות בחברה להרחקת יונים בהתנכלות להן או בהתעללות בהן.


על מנת לקבל ייעוץ מקצועי אמין תוכלו להסתייע בחוות הדעת המקצועית של אנשי המקצוע הוותיקים והמנוסים של חברת ההדברה המציעה מגוון פתרונות להדברת כל סוגי המזיקים המוכרים הקיימים במקומותינו.


אם אתם מתמודדים בחוסר הצלחה עם סוגיית הרחקת יונים, עצה מושכלת ומעשית של מדבירים מקצועיים תקל עליכם ותסייע לכם לבחור בשיטה ובאמצעים האפקטיביים ביותר להשגת המטרה המבוקשת - שחרור מתחם הבית וסביבתו ממטרד היונים.