הרחקת יונים

הרחקת יונים

כשמדובר בהרחקת יונים, חשוב להבין שהיונה לא תמיד נושאת בפיה עלה של זית...
יונים וציפורים אחרות, דוגמת זרזירים ודרורים, יכולות להוות מטרד אמיתי של ריח וניקיון. כשאנו מוסיפים לכך את נושא המחלות שעלולות להיות מועברות מטפילים הנמצאים על גוף היונה ועל הציפורים האחרות, אנו יכולים להבין שלעתים, הרחקת יונים היא אינה שאלה של העדפה, אלא כורח המציאות.

הרחקת יונים מהמרפסת

לעיתים ישנם מקומות שהרחקת יונים באמצעות רשת, לא מתאימה למקום המנחת של היונים ולכן יש צורך להתקין דוקרנים במקומות אלו כמו המרפסת על מנת להרחיק את היונים, את הדוקרנים ליונים ניתן לבצע בהתקנה עצמאית פשוטה על ידי סיליקון או לבצע הזמנה להתקנה מקצועית ע"י מתקין לשטחים גדולים.

ישנם מצבים שבהם נצטרך לשלב התקנה של רשת נגד יונים עם דוקרנים לדוגמא: כאשר מבצעים התקנה לרשת במסתור כביסה שלא ניתן להתקין את הרשת מחוץ למסתור הכביסה ונשארת לנו שארית של פנל, יש להוסיף באזור זה גם דוקרנים, על מנת להבטיח שקט מבעיית היונים לאורך זמן.

חברת אוזן מעניקה ייעוץ חינם בכל הקשור לסילוק יונים הרחקה מבתים, עסקים, בניינים רבי קומות, מחסנים ומוסדות, התקנה ופתרון סופי של הבעיה. חיפשתם "יונים הרחקה" בגוגל? 

לרשותכם העמדנו מתקין מקצועי אשר ישמח לענות לכם, על כל שאלה והסבר כיצד ניתן להתקין את הרשת או איזה רשת מתאימה לכם יותר. כמו כן באתרנו תמצאו גם עצות וטיפים רבים בנושא הרחקת יונים - חינם. תוכלו גם ליצור איתנו קשר דרך האתר ולהעלות את שאלתכם ותקבלו תשובה בהקדם האפשרי.

הרחקת יונים במרכז ובשרוןיונים הרחקה

אנו, בחברת אוזן הדברה, עוסקים בהרחקה של יונים מעל ל-30 שנה ומציעים פתרונות יעילים להרחקת יונים, מבלי לפגוע בהן, אלה רק להרחיקן, המתאימים לסקטור העסקי, המוסדי והפרטי, הרחקת יונים מבוצעת במספר שיטות: דוקרנים נגד יונים, רשתות נגד יונים, סליל קפיצי ועוד, היונים, כאמור, אינן נפגעות מבחינה פיזית בהיתקלן במכשול המונע מהן להתיישב ולקנן במקום מסוים, הן עושות "אחורה פנה" ועפות.

ההתקנה של רשתות או דוקרנים להרחקת היונים, מבוצעת ע"י מתקין מקצועי מחברתנו, המבצע עבודה בגובה ובעל הסמכה, סגירת מסותרי כביסה, התקנת רשתות נגד יונים לאורך כל הבניין למניעת חדירת יונים בכל מסתורי הכביסה של הדירות ומאידך לשמור על צורה אסטטית ונקייה של הבניין, ומהתקנה של רשת אחידה מאותו סוג, הרחקת יונים גם מתבצעת עם רשתות להרחקה בעלות רוכסן לפתיחה קלה של הרשת, לצורך תחזוקה של מקומות שצריכים גישה כגון: מזגנים, דודי חשמל, מנורות, תעלות חשמל.

בעיית היונים היא כה חמורה ומטרידה, עד כי פותחו עשרות שיטות ודרכים להרחקת יונים. רובכם בוודאי מכירים את כל השיטות לסילוק יונים שמחזיקות זמן מועט כגון: תליית שקיות על סורגי החלון להפחדת היונים, תליית דיסקים על סורגי החלון שיסנוורו את היונים ויבהילו אותן, הצבת בקבוקים שקופים מלאים במים שדרכם יראו היונים את השתקפותן ויברחו.

לאחרונה החלו לשווק עורבים מפלסטיק להפחדה והברחת היונים ועוד מגוון שיטות, כל השיטות הנ"ל עובדות לטווח קצר ביותר, מאחר והיונה לומדת מהר מה מסוכן לה ועל בעצם היא כן יכולה לנחות ללא שום בעיה ומשם היונים האחרות למדות גם כן, היונים למדו אפילו לעמוד ולקנון על דוקרנים מפלסטיק, הפתרונות היחידים שעובדים הינם חסימת דרכי גישה או נחיתה של היונים.

מוצרי הרחקת יונים לרכישה אונליין

חברתנו מייבאת מוצרים להרחקת יונים מהראשונים בארץ ומחזיקה מגוון מוצרים ופתרונות יעילים להרחיק את היונים, המוצרים הניתנים לרכישה והתקנה עצמית באתרנו.

רשתות להרחקת יונים ניתן לרכוש באופן עצמאי באתרנו ולבצע התקנה במסתור כביסה  במידות סטנדרטית, או לבצע הזמנה דרכנו להתקנה מקצועית ע"י מתקין. חברתנו מחזיקה מגוון גדול של רשתות להרחקה כגון: רשת יונים שקופה כמו של דייגים, רשת יונים בצבע אבן, רשת יונים ודרורים המתאימה לבעיות כגון ציפורים דרורים ויונים ועוד.


קיימות שיטות רבות להרחקת יונים, כאשר אוזן הדברה נוקטת בשיטות הומניות בלבד - שתכליתן להרחיק את היונים, מבלי לפגוע בהן:

רשתות יונים

רשת להרחקת יוניםרשתות להרחקת היונים מונעות הגעה של יונים לחללים נבחרים, ומאפשרות לתחום אזורים שלמים המועדים לנחיתה של יונים. באמצעות רשתות להרחקה של יונים אפשר לתחום מרפסות, מסתורי כביסה, פרגולות ואפילו מרכזי קניות, וליהנות מכך שאין צורך יותר לחשוש שמשהו קיימות ייפול לנו על הראש.

ניתן להשיג רשתות נגד יונים מכל סוג, והן שונות האחת מהשנייה בגודל הפתחים - ככל שהפתח קטן יותר, כך הרשת מרחיקה יונים וגם ציפורים קטנות יותר כמו דרורים. הרשתות עמידות בכל מזג אוויר, אינן סופגות מים ומחזיקות מעמד במשך שנים ארוכות. יתרון נוסף הוא הפן האסתטי - קיימות רשתות יונים שקופות או בצבעים שונים, הניתנים להתאמה לחיפוי הבניין המטופל. כך אתם נהנים מפתרון יעיל, שגם אינו פוגע במראה הבניין.


דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים להרחקת יוניםדוקרנים להרחקת היונים, למרות שמם, אינם גורמים נזק ליונה, אלא יוצרים סביבה עוינת ליונים ומונעים את נחיתתן במקום המטופל. בזכות קלות ההתקנה והיעילות הרבה, הדוקרנים הפכו לפתרון פופולרי להרחיק יונים, וניתן להתקין אותם על גבי משטחים מכל סוג (כולל בטון, אבן ועץ). כאשר הדוקרנים מותקנים בצורה טובה ומקצועית, הם יוצרים שילוב מושלם של הרחקה אפקטיבית, והיעדר פגיעה אסתטית. הדוקרנים של חברת אוזן  מצוידים בקצוות חתוכים, המבטיחים שהיונים לא ייפגעו.


סליל קפיצי

סליל קפיצי שמרחיק יונים

סליל קפיצי להרחקת יונים יוצר משטח לא יציב ואינו מאפשר ליונים לעמוד עליו. השימוש בסליל נעשה בעיקר באדני חלונות, בהם החלון נפתח כלפי חוץ, וכן במעקות, קורות, שלטי פרסום מרפסות ומזגנים. הסליל הקפיצי מהווה פתרון יעיל ונוח, במיוחד במקומות אליהם נדרשת גישה שוטפת. השימוש בסליל להרחקת היונים טוב גם למקומות נגישים לילדים, והם אינם גורמים לפגיעה אסתטית באזור המטופל.

 


ערכה להתקנת רשת יונים

ערכה להתקנת רשת יונים

לאחרונה חברתנו החלה לשווק קיט להתקנת רשתות להרחקת יונים, הקיט כולל: כבל פלדה 2 מ"מ באורך 13 מ'', גמבו עיין 1/4 4 יחידות, מותחן כבל 1 יחידה ונעל כבל 2 יחידות. הקיט מתאים לרשתות הנמכרות להתקנת עצמית בגודל 3X3, (ניתן לקבל לרשת גדולה יותר בהזמנה מיוחדת).