הרחקת יונים – הדרך הקלה להיפטר מהן

רשת להרחקת יונים

בניגוד לסוגים רבים של מזיקים, אשר הדרך היחידה להיפטר מנזקם הינה באמצעות הדברתם, כאשר אנחנו נדרשים לנושא מטרד היונים, אשר עצם נוכחותן מסוכנת כמפגע תברואתי, אנחנו לא מדברים על הדברה פיזית שלהן אלא על נקיטת אמצעים שונים להרחקתן. הרחקת יונים הינה אפוא נושא אשר גם המושבעים שבחברים הנמנים עם אגודת צער בעלי חיים לא יוכלו למצוא בו שום סיבה למחאה.

חברת אוזן- חברת הדברה מקצועית מציעה למי מכם שסובלים מנוכחותן הטורדנית והפוגענית של יונים להסתייע באמצעים שהיא מציעה ובייעוץ של אנשי המקצוע שלה על מנת להיפטר מיונים. אחד האמצעים הרווחים בשימוש, אשר זה מכבר הוכחה יעילותם הינו - רשתות. החברה מציעה מגוון סוגי רשתות, לרבות שקופות השומרות על מראה אסתטי אחיד של המתחם.


יונים אינן נופלות ברשת, המונעת את יכולתן לחדור אל המתחם שמעליו היא פרוסה. הן נאלצות לחפש מקום אחר. אנשי השירות של החברה ישמחו להגיע לביתכם כדי לבחון מקרוב ובקפידה את האמצעים היותר אפקטיביים לצורך הרחקת יונים.

 

הרחקת יונים – ללא פגיעה אף לא בנוצה אחת שלהן

גם יונים שהורחקו ממקום מסוים, ואולי בעיקר הן, ינסו להגיע למקומות אחרים. לא בכל מקום ניתן לפרוס רשת, וייתכן כי לצורך מניעת הגעתן של יונים תידרש הנחת קפיץ או דוקרנים, כמו במסתורי כביסה, לדוגמה, שבהן אי אפשר לכסות את המתחם באופן קבוע בשל ההכרח לגשת אליו לעתים תכופות.

 

פתרונות להרחקת יונים

מאחר היונים אינן ציפורים נודדות, הן שוכנות בארצנו לכל אורך השנה, ובמידה ותנאי הסביבה שלהן נוחים, מגדילות היונים את מחזורי הקינון משני מחזורים ל- 6 מחזורי קינון בשנה, ובפרט באזורים עירוניים בנויים שהנם אופטימליים לקינון ומסתור, כך שאין מדובר כאן במפגע עונתי חולף, אלא במפגע קבוע.

בבתים פרטיים מתמקמות היונים בעיקר בחלל עליית הגג ובפרצה שבגג הרעפים, בעוד שבבנייני מגורים הן נוטות להתמקם במסתורי כביסה, אדני החלונות ומרפסות. ישנם כיום מגוון מוצרים ופתרונות להרחקת יונים, שחלקם אפקטיביים מאוד ואחרים פחות.

ככלל, חשוב להיוועץ באנשי מקצוע המתמחים בתחום כדי להבטיח התאמת הפתרון אל הצרכים. בין המוצרים להרחקת היונים ניתן למנות דוקרנים, דחלילים דמויי ציפורי טרף ועורבים, סלילים קפיציים, מוצרים אלקטרוניים המפיקים רעשים בתדרים מסוימים ורשתות הנחשבות עד כה לפתרון היעיל ביותר.

כאשר מדובר על סילוק יונים לא מדובר על שימוש בחומרים כימיים שונים. לא מדובר בהרעלתן, חלילה, ואף לא בפגיעה פיזית בהן. כל אמצעי שיינקט לצורך הרחקת היונים יגרום להם להירתע ממנו מבלי לפצוע אותן.


אם נואשתם למצוא פתרונות לסילוק יונים ללא סיוע של מדביר מקצועי העצה שלנו היא פשוטה: חבל על התסכול; חבל על המאמץ העקר, הסיזיפי, שאתם משקיעים בהתמודדות עם מטרד היונים; חבל על הזמן. נציג השירות של חברת הדברה העובדת על פי תקני איכות ובטיחות בינלאומיים ומקומיים מחמירים, החלים גם על כל המוצרים המצויים בשימושה, ייעץ, ימליץ ויסייע לכם ככל שתבקשו להיפטר מהיונים המטרידות.


לקוחות רבים שהסתייעו בשירות הרחקת יונים שהחברה מציעה ומספקת מסמנים "וי" על אחד המזיקים אשר לא אחת המטרד שבעצם נוכחותן מעיק ומציק יותר מאשר המפגע הפוטנציאלי שעלול להיגרם על ידן.