הרחקת יונים אחת ולתמיד

יונים נחשבות לבעלי כנף חביב, אינן מזיקות, אך בכל זאת אינן אסתטיות ואינן רצויות בסביבת בני האדם. הרחקת יונים ומניעת חזרתן נעשות כיום בדרכים ידידותיות, שאינן פוגעות ביונים לרבות רשתות על הגג, דוקרנים, חוטים, קפיצים וכד'. שיטות אלו מונעות את נחיתתן של היונים על גגות ומסתורי כביסה אך אינן פוגעות בהן בשום צורה שהיא.
חברת אוזן, הנה חברה ותיקה ומנוסה בתחום ההדברה בכלל והרחקת היונים בפרט. החברה נותנת שירות מקצועי ואדיב הן לפרטיים והן למוסדות ועסקים גדולים ומוכרים.להרחיק יונים בדרכי נועם

על מנת להרחיק יונים, נוקטות חברות ההדברה במספר אמצעים המונעים מהיונים לנחות על גג הבניין ובמסתורי הכביסה, שאלו למעשה שני המקומות העיקריים בהם נוהגות היונים להתיישב.


חברת הרחקת יונים מקצועית אינה תגרום למות היונה או לפגיעתה, אלא להרחקתה בלבד.


הרחקה באמצעות רשתות

רשתות הנה שיטה יעילה, המונעת הגעתן של יונים לאזורים בבנין על ידי תיחומם ברשתות. לרוב מותקנות הרשתות במרפסות, מסתורי כביסה, פרגולות ומרכזי קניות. רשתות אלו מוצעות בגדלים ובגודל פתחים משתנה בהתאם לגודל העוף. הרשתות נחשבות לפתרון הרחקת יונים ארוך טווח, בשל עמידותן בפני מזג האוויר. כמו כן, מוצעות הן בצבע שקוף והן בצבעים שונים המותאמים למבנה בהן הן מותקנות.


שיטת הסליל הקפיצי
טכנולוגיית הסליל הקפיצי, מטרתו ליצור משטח לא יציב עבור היונים ובכך להרחיקם. בסליל הקפיצי נוהגים להשתמש על אדן החלון, מעקות, קורות, שלטי פרסום מרפסות ומזגנים. שיטה זו הוכחה כיעילה ונוחה ואינה פוגמת במראה החיצוני של המקום בו יותקן.


הדוקרנים
דוקרנים נחשבים לשיטת הרחקת יונים פופולארית ומקובלת. הם אינם פוגעים ביונים, אלא מונעים את נחיתתן במקום בן יותקנו. ההתקנה של הדוקרנים פשוטה וקלה ונהוג להתקינם בכל סוג של משטח לרבות עץ, בטון ואבן.