הדברת רימות זבובים

סביר להניח שרובכם מתישהו נתקלתם בתולעים לבנות ומגעילות בצבע לבן עם נקודה שחורה בקצה, תולעים אלו נקראות רימות זבובים,  צבעם לבן עד אופוויט עם נקודה שחורה בקצה.

רימות זבובים נוצרת מביצים שהטילו הזבובים הבוקעים תוך 22 שעות מרגע הטלתן, מיד עם הבקיעה מופיעות לנו רימות זבובים, רימות זבובים מתפתחים לרוב בסביבה לחה במצב של ריקבון או תסיסה כגון: צואה של בעלי חיים, בשר רקוב, פירות רקובים, פחי אשפה, מיצי זבל שנשפכים לנו בזמן זריקת פח האשפה ועוד... כמובן שלאחר מכן רימות זבובים מתפתחות לגולם ותוך 15 יום הופכות לזבוב בוגר שמתהליך את כל התהליך מחדש במידה וקיימת דגירת זבובים במקום. הדברת רימות זבובים

לרוב בבתים הפרטיים רימות זבובים הם בעיה נקודתית, שיש לטפל בה באופן נקודתי עד למיגור הבעיה כלומר אין בדרך כלל דגירה קבועה או מרובה של זבובים במקום אלה התפתחות של רימות זבובים מזבובים שהטילו ביצים באופן נקודתי.

מוצרי הדברת רימות זבובים זמינים בחנות שלנו, השתמשו עצמאית בחומר המותאם במיוחד לרימות זבובים במקומות הנגועים, חשוב לאחר ההדברה ובאופן מתמיד לשמור על המקום מחוטא ונקי באמצעות אקונומיקה, בחדרי זבל יש חשיבות לבצע באופן קבוע ניקיון בחדר זבל, שטיפת הפחים וכו', למניעת דגירת זבובים ובכך מניעת רימות זבובים.

חברת אוזן הדברה מבצעת הדברת רימות זבובים, על מנת לשפר את הצלחת ההדברה, יש לאתר - לפני הגעתו של המדביר את המקומות בהם רימות זבובים שורצות בתוך הבית כגון: פחי אשפה, רצפות נגועות, מתחת לכיורים ועוד, כשחוזרים לבית יש לנקות את כל המקומום באמצעות אקונומיקה להצלחת הטיפול לזמן ארוך יותר.

כמובן שניתן לשלב את הדברת רימות הזבובים עם הדברת מזיקים נוספת כגון: הדברת תיקנים, הדברת נמלים, הדברת פרעושים ובכך להנות מהגנה נוספת ומחיסכון בעלות ההדברה.

רימות זבובים יעילות מאוד לדייגים, הדייגים משתמשים ברימות זבובים למטרת פתיון לתפיסת הדגים, מתאים במיוחד עבור: דגים כגון: מקק, צ'אב, דניס, בינית, טנץ' וקרפיון, ישנם חוות גידול לרימות זבובים באמצעות פסולת של בשר למטרת פתיון דייג, הפתיון חייב להישמר כל הזמן קר להאט את ההתפתחות הטבעית של רימות זבובים לגולם, ובסופו של דבר לזבוב, רצוי אפילו לשמור אותם במקרר שבו הם יחזיקו מעמד עד שלושה שבועות.

רימות זבובים טריים פעילים מאוד וטובים יותר עבור רוב סוגי הדיג.