הדברת עשבים

הדברת עשבים

למרבה הפלא, גם עשבים יכולים להוות מזיק לא קטן. עשבים שוטים רבים עלולים להשתלט על חלקות דשא או גינות פרטיות, לגזול מהצמחים האחרים חומרי מזון ותנאי מחיה נאותים - ולגרום למותם.

הפתרון הטוב ביותר למניעת עשבים שוטים הוא הדברת עשבים ע"י ריסוס בשיטות מתקדמות להדברת עשבים מחברת הדברה או מדביר בעל היתר לכך, חשוב לציין שריסוס עשבים אינו מונע נביטה אלה רק מייבש את העשבים על פני הקרקע.

הדברת עשבים בדשא, במגרשים מוזנחים בעיתוי נכון

אם אתם מעוניינים לבצע הדברת עשבים, שירותי הדברת המזיקים של אוזן הדברה הם הפיתרון, כוללים גם הדברת עשבים עונתיים (עשביית חורף ועשביית קיץ), לרוב אנחנו נדרשים לבצע ריסוס עשבים מיד לאחר החורף, מאחר וצצים הרבה עשבים מהגשמים.

מיותר לציין כי הדברת עשבים מידי תקופה במקומות ששורצים בעשבים תימנע גם ממזיקים כגון: חולדות ונחשים להופיע במקום מאחר וזה מקום טוב להסתתר ולגדול בו. כך גם השטחים הירוקים אט אט יחזרו. ישנם מפעלים שהעשבים גורמים להם נזק רב, והם נצרכים לבצע ריסוס עשבים אחת לתקופה למניעת הנזקים.

שיטות ריסוס עשבים

הדברת עשבים זו משימה הדורשת מיומנות והכרות עם התחום, כדי למצוא מוצרים מתאימים להדברה של עשבים, "אוזן" הדברה מחזיקה בכל הכלים והפתרונות עבור הדברת עשבים: ריסוס עשבים ע"י מרסס ידני למקומות קטנים, ריסוס עשבים ע"י מרסס מנוע למקומות קצת יותר גדולים, וריסוס עשבים ע"י מרסס חשמלי עוצמתי לשטחים ממש גדולים כמו שדות או חצרות גדולות המאפשר פעולה יסודית והדברת עשבים בזמן קצר יחסית.

אל תחכו ופנו אלינו בהקדם האפשרי, כדי שנוכל לטפל במפגע העשבים על הצד הטוב ביותר עבורכם. המטרה, בסופו של דבר, שתמצאו את הפתרון היעיל ביותר לטיפול בהדברה יעילה לעשבים, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

ללקוחות המוסדיים המבצעים באופן קבוע הדברת מזיקים, ניתן לשלב את הדברת עשבים כחלק מהשרות השוטף במקום ובכך להיפטר גם ממכרסמים, תיקנים ועשבים.