הדברת עכברים

למוסדות ובנייני מגורים

הדברת עכברים למוסדות בתעשיית המזון נעשית ע"פ הדרישות של משרד הבריאות ואיכות הסביבה לטובת בריאות המוצר מחייבות למנוע מהעכברים להיכנס לתוך המבנים של ייצור, הפצה ושיווק מזון.

מחוץ למבנה נערכות פעולות הגנה ראשוניות ע"י הצבת תיבות האכלה קשורות ונעולות עם רעלים, למניעת חדירת עכבריםהדברת עכברים במטבחים ובסופרמרקטים הבאים מהסביבה החיצונית. מתחם הייצור חייב להישאר נקי מעכברים.

אם העכברים חודרים פנימה חובה לבצע בדחיפות פעולות חרום ללכידת העכבר לפני שיגרם נזק למוצר או למקום, מאחר והעכברים הם נשאים של מחלות קשות ומסוכנות, הם יכולים לפזר את השתן שלהם על מוצרים, פחיות שתיה ועוד... השתן היבש של העכברים שנותר על המוצרים מכיל חומרים רעילים וקטלניים ביניהם ה"לפטוספיר" אשר גורם ללפטוספירוזיס.

לשם כך מורכבות באולמות הייצור והאחסון מערכות ניטור והדברה, שיאפשרו זיהוי של חדירת עכברים ובכך נוכל להגיב במהירות. מכיוון שאסור להשתמש בפיתיונות מורעלים במבנה של ייצור אפילו סגורות בתוך תיבות האכלה שחלילה רעל לא יכנס לאחד המוצרים, אחסון או שיווק המזון.

מניעת תחלואה ולכלוך

הדברת עכברים במקומות העוסקים במזון, שיווק, ואיחסון של מזון או תרופות צריכה להתבצע באופן קבוע ומתמיד לפחות אחת לחודש או ע"י תדירות שנקבעה למקום ע"י משרד הבריאות או המדביר המטפל במקום בהתאם לנגיעות העכברים במקום.

הדברת עכברים במקומות שלא ניתן להשתמש ברעלים מבוצעות באמצעות מלכודות דבק, מלכודות קפית או מלכודות רשת ובכך לוכודות את העכבר במהירות ללא צורך הפסקת הייצור במפעל.

אוזן הדברה מבצעת שרות חודשי וקבוע להדברת עכברים במפעלי יצור, רשתות שווק, מסעדות, אטליזים בכל הארץ, מדביר מגיע ללקוח אחת לחודש ומבצע הדברה, ביקורת קבועה, מחדש רעלים, מלכודות דבק, כל לקוח שנכנס לשרות אצל אוזן הדברה מקבל תיק הדברה מסודר המכיל: מפת הדברה עם מיקום תיבות האכלה הפזורות במקום, על מנת לדעת איפה מונחים הרעלים, היתרי הדברה שלנו, אישורים לביצוע הדברה ועוד.

מוצרי הדברת עכברים

ניתן לשלב את הדברת עכברים החודשית הם הדברת מזיקים נוספת כגון: הדברת תיקנים, הדברת תיקן גרמני, הדברת נמלים מאחר וגם הם מזיקים למזון במידה ומתגלה נגיעות במקום.

הדברת עכברים בבנייני מגורים

מלכודות עכברים מסייעות ללכוד עכברים בזמן שהם עדיין בחיים. הציבו מלכודות דבק,קפיץ או רשת לקראת הלילה באזורים שבהם עכברים פוקדים אותם ובדקו למחרת בבוקר. המלכודות באות עם ריח משיכה חזקה כך שאין צורך בפיתיון או מזון כלשהו,  כאשר המלכודת לוכדת עכברים, שחרר את העכברים שנלכדו במרחק קילומטרים מאזור המגורים שלך. שימו לב לא לגעת בעכברים מכיוון שהם עלולים לשאת מחלות.

הדברת עכברים בטח הבית /הבניין ע"י מדבירים

מדבירים מקצועיים משתמשים במגוון שיטות להיפטר מעכברים. תכנית השירות של אוזן מדבירים שתקבלו תותאם לכל סיטואציה, ולרוב תכלול שילוב של מלכודות מכניות ופיתיונות קוטל מכרסמים.

הדברת עכברים מתחילה בביקור ראשוני, המדביר שלנו יבדוק את הרכוש במקום על מנת להעריך את האופי המדויק של נגיעת העכברים שלך. לאחר מכן הם נערוך תוכנית משולבת להדברה על בסיס זן העכבר והיקף הבעיה.

טיפול בהדברת עכברים כולל בדרך כלל שימוש במכשירים מכניים ופיתיונות כימיים כדי להיפטר מהעכברים, ואיטום של נקודות כניסה כדי למנוע שריצות חוזרות.

כשמדביר מוסמך מגיע לביתך, יש דברים מסוימים שאתה יכול להיות בטוח שהם יעשו. בואו נסתכל על הפעולות הללו ומדוע הן חשובות.

עכברים אינם זקוקים לנקודות כניסה גדולות במיוחד כדי להיכנס לביתכם. רובם הגזעים יכולים להיכנס לחורים קטנים, שקעים על אנו נאטום כדי למנוע כניסה.