הדברת נמלים מקצועית

נכנסתם למטבח להכין ארוחת צהריים ושיירת נמלים טיילה על השיש? יש לבצע הדברת נמלים. אתם יושבים בסלון וצופים להנאתכם בטלוויזיה ומרגישים דגדוג קטן בכתף ורואים נמלה שהחליטה לטייל על גופכם? הזמינו בהקדם מדביר נמלים. הנמלים הן חרקים קטנים ולכאורה לא מזיקים, אך זאת רק לכאורה, משום שנמלים עלולות להזיק ולהגיע לכל מקום בבית, בין אם זה לאוכל, לסלון, לחדר הילדים ועוד.

על מנת לקטול את הבעיה מהיסוד לא מספיק לשפוך עליהן מים או לרסס אם תרסיס ביתי, אלא יש להזמין הדברה מקצועית שתטפל בבעיה מהיסוד. אומנם תרסיס ביתי אותו רוכשים ברשתות השיווק יכול לטפל בבעיה אך הפתרון הינו רגעי בלבד ולא לטווח ארוך.
 

הדברת נמלים

נמלים מחפשות לעצמן מקור מזון ועל כן הן מגיעות אל הסוכר, אל השוקולדים ואל כל מקור מזון אליו הן יכולות להיכנס. בעיקר בימי הקיץ, עליכם לאטום הרמטית כל מקור מזון, כדי למנוע מהנמלים להיכנס אל הקופסאות או שקיות המזון. לפחות פעם בשבוע, עליכם לשטוף את ריצפת הבית ולפני כל שימוש במשטחי אפייה או בישול, כדי להימנע מנזקים עתידיים באם בקרו שם נמלים. אם מכת הנמלים אינה מאפשרת לכם לנהל שגרת יום רגועה ואתם מוצאים עצמכם במרדף אחרי כל נמלה, בניסיון להרוג אותה באמצעות נעל בית, זה הזמן להזמין הדברת נמלים מקצועית ומיומנת.
 

לחיות בסביבה נקייה

אם נתקלתם בביתכם או במשרד שלכם בנמלים ואתם לא מוצאים את המקור שלהן, כנראה שהן מסתתרות תחת השטיח או במחילות אותן הם ארגנו לעצמן. על מנת להיפרד מהן לשלום ולא להתראות, עליכם לערוך הדברה מקצועית אשר תטפל לא רק בבעיה מעל לפני השטח, אלא גם הדברה שתקטול את הריבוי הטבעי שלהן. למעשה מה שפוגע בריבוי הטבעי, הוא פגיעה במלכת הקן.

 

חשוב לאחר ההדברה לחסום את כל החריצים מהן מגיעות הנמלים, ומקומות מהם אתם חושבים כי הן מגיעות. אתם יכולים לעקוב אחריהן ולראות מהיכן הן מגיעות, על פי רוב הן מתהלכות בשיירה ארוכה וסימטרית. מדביר מקצועי יצליח בקלות לאתר את המקומות בהם שוהה מלכת הקן ואת המקום מהם מגיעות הנמלים. הזמינו עוד היום הדברת נמלים ואל תחכו להתרבות הטבעית שלהן.