הדברת נמלים - איך להיפטר מהן?

עבודת נמלים מהווה ביטוי המתאר עמלנות, שקדנות, חריצות, סבלנות. אבל על פי רוב רובנו ככולנו נדרשים לנמלים בהקשר שלישי, כמפגע. אוזן, חברת הדברה מקצועית מציעה טיפול מקיף בתחום הדברת נמלים. לקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד עשויים להסתייע בשירות ההדברה היעיל הגורם להיעלמותן של נמלים ממקומות שונים בבית ובמשרד ובהם: ארונות, משטחים, מרפסות, אדניות, מקלחת, סדקים, ארון החשמל ועוד. לא אחת יידרש טיפול משלים להדברה כגון איטום סדקים.


חברת "אוזן" הוותיקה מטפלת בכל סוגי הנמלים. איש מקצוע מוסמך מטעם החברה יסרוק בקפידה וביסודיות את כל המוקדים הפוטנציאליים להימצאות נמלים, קל וחומר את המקומות שבהם ניכרת נוכחותן. הדברת נמלים מבוצעת בשילוב שיטות וחומרים, על פי המתחייב מתנאי השטח. חומר ההדברה הרווח בשימוש נטול זרחנים אורגניים והוא ידידותי לסביבה. חשוב להתייעץ עם המדביר אודות פעולות המניעה שצריכות להינקט כחלק בלתי נפרד משמירה על ניקיון הבית וההיגיינה שלו.


הדברת נמלים – חיסול מפגע תברואתי

יש, אכן, מזיקים פולשניים שפגיעתם ונזקם גדולים יותר מאשר נמלים, אבל די בנמלה אחת כדי להרתיע אותנו ולעורר לאלתר את הרצון ואת הצורך להדבירה. החברה מספקת ללקוחותיה שירות מיטבי להדברת נמלים, בין השאר באמצעות שילוב ריסוס עם ג'ל, שמושך אליו את הנמלים, כמעין פיתיון, המקל על איתורן וריסוסן.


נמלים מהוות מפגע תברואתי. ברור לכול כי די בשתיים-שלוש נמלים הזוחלות על פרוסת עוגה כדי להשליכה לפח. די באותה כמות מזערית של נמלים בתוך כוס חלב כדי לשפוך את תכולתה . שמירה על ניקיון והיגיינה של כל מתחם המגורים מפני חדירת נמלים מייתרת את הצורך להדבירן אבל לא תמיד הדבר אפשרי. יעידו על כך אנשי המקצוע של החברה הנקראים תכופות לביצוע הדברה.


לבד מההדברה המבוצעת על ידי איש מקצוע של החברה , מוצעים ללקוחותיה מגוון מוצרים לשימוש עצמי, לצורך השלמת ההדברה והגברת האפקטיביות שלה לאורך זמן. נציג שירות של החברה ייעץ לכם על אודות מוצרי ההדברה ואופן השימוש המיטבי בהם.


הדברת נמלים מקצועית מוצעת לכם על ידי חברה שפועלת על פי מערכת ניהול איכות עולמית בתקני האיכות המחייבים והמחמירים ביותר שלה. כל חומרי ההדברה מורשים כחוק, נטולי ריח ובטיחותיים לשימוש. עם סיום ההדברה תינתן לכם, בכתב, התחייבות לאחריות הן על ההדברה והן על החומר.