הדברת נמלים באמצעות טופג'ל

לאחרונה אנחנו שומעים מהרבה אנשים על הדברת נמלים חדשה, הדברת נמלים באמצעות מזרק שבתוכו נמצא ג'ל מהפכני המכיל פתיון , האם זה עובד? מאחר ורובנו לא יודעים היכן הנמלים מסתתרות בביתנו, ומאחר ואנחנו רואים אותם רק כשהם יוצאות מהקו לאיסוף מזון, הדברת נמלים נהפכת לקשה יותר.

מי מכם לא התעצבן שאתם מרססים את הנמלים שוב ושוב, והם כל הזמן ממשיכות לצאת, עכשיו ניתן להשים לזה סוף באמצעות הדברת נמלים בג'ל. טופג'ל הינו מזרק קטן המיכל בתוכו ג'ל המורכב מחומרי פיתיון וחומר פעיל פיפרוניל המאושר ע"י איכות הסביבה, הפיתיון מושך את הנמלים אל הג'ל, הנמלים אוספות מהג'ל בדומה למזון ולוקחות אותו אל הקו ובכך מדבירות את הקו מהשורש, הנותן פתרון לאורך זמן.

הדברת נמלים ע"י טופג'ל קלה ונוחה לשימוש, רק מניחים את הג'ל במקומות שהנמלים בדרך כלל מגיעות, מחכים בסבלנות והנמלים עושות את שאר העבודה בשבילנו. אומנם הדברה באמצעות ג'ל לוקחת יותר זמן, אבל היא מטפלת בבעיה מהשורש, לעומת ריסוס רגיל שרק הורג את הנמלים במגע שוב ושוב, אבל לא חיסל את הקו. באמצעות טופג'ל, אנחנו לא צריכים לפנות שום דבר מהבית, אנחנו לא צריכים להתפנות מהבית, לג'ל אין ריח בכלל, ידידותי לסביבה ובעל רעילות אפסית.

טופג'ל אמצעי הדברת נמלים