הדברת מזיקים

על פי סוג

הדברת מזיקים שוניםהבית מלא בנמלים? הג‘וקים מבהילים אותכם? היונים מטרידות? החתולים הביאו פרעושים? חברת אוזן הדברת מזיקים מכפר סבא יכולה לפתור לכם את בעיית המזיקים. לחברת אוזן הדברה למעלה מ 45 שנות ניסיון בהדברת מזיקים והיא החברה הוותיקה והראשונה בתחום ההדברה באזור השרון.

חברת הדברת מזיקים מהמובילות בישראל 

מנכ"ל החברה, יהושע אוזן, הוא אחד מבעלי המקצוע המובילים בענף ההדברה והוא מרצה במרכזי הדרכה שונים בנושאי רעלים, הדברת מזיקים, מכשור ובטיחות וכן בקורסי הכשרת מדבירים להדברה. החברה חרתה על דגלה מצוינות במתן שירות, הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר והתמקדות בלקוח. "שביעות רצונו של הלקוח חשובה לנו יותר מכל, ומהווה עבורנו כלי חשוב להבטחת איכות השירות גם בעתיד".

המומחיות שלנו היא הדברת מזיקים. חברתנו מתמחה בהדברה על סוגיה השונים: מכרסמים, מקקים (ג''''וקים), נמלים, פרעושים, עשבים, כיני יונים, קרציות ועוד... חברתנו מתמקדת אך ורק בהדברה.

ההתמחות בהדברת מזיקים מתבטאת קודם כל בעמידה בתקן ISO 9001:2008, ועמידה בכל תנאי הבקרה והמבחנים של מכון התקנים הישראלי.

באופן מעשי מתבטאת המקצועיות בהתאמת הדברה אישית לכל לקוח, על פי צרכיו, ותוך התחשבות בגורמים בטיחותיים שונים בעת ביצוע ההדברה ולאחריה. מיותר לציין, שהלקוחות שלנו מקבלים אחריות מלאה, ויש להם כתובת אמינה לפנות אלינו בכל עת.

בנוסף, חברתנו נעזרת בציוד חדיש ומשוכלל להדברת מזיקים הכולל מגוון מרססים כגון: ידני, חשמלי ומוטורי, ציוד עזר להדברה, מלכודות ועוד ועוד... על מנת להבטיח פיתרון למיגור בעיית המזיקים של הלקוחות שלנו.

בחברה משקיעים משאבים רבים בהכשרת עובדים לשימוש בחומרים החדישים ביותר, התאמתם לסביבות שונות וכמובן איתור בעיות ומציאת פתרונות שונים להדברת מזיקים.

בחברתנו תוכלו לקבל הדברה לכל החרקים והמכרסמים המטרידים את ביתכם, תוך שימוש בחומרי הדברה ידידותים לסביבה, ללא ריח ועם זמן יציאה מהבית לשעתיים בלבד.

מיותר לציין שחרקים, יונים, מכרסמים ושאר המזיקים, הטרידו את האנושות עוד מראשית ימיה, ותמיד נזקקנו להדברת מזיקים. מזיקים שונים אינם יוצרים רק מטרדי לכלוך ורעש, אלא גם מחלות העלולות לסכן את בריאותנו ואת בריאות בני המשפחה ולכן חשוב לבצע הדברת מזיקים - חרקים, כגון מקקים (ג'וקים), מתפלשים בשאריות אוכל מרקיב ובבורות ביוב ונושאים עמם מחלות המחייבים הדברת מזיקים על בסיס שנתי בדירות והדברה על בסיס חודשי במוסדות.

יונים וציפורים אחרות הן נשאיות של קרציות, כינים ומחלות מידבקות לכן הרחקת יונים מקצועית מתבקשת; ואין צורך להרחיב אודות הסכנות הטמונות במכרסמים, שהינם מפיצי מחלות ידועים עוד מימי מגפת האבעבועות השחורות ואף לפני כן.

כמובן שאתם יכולים לבצע הדברת מזיקים באמצעות ארוסליים הנמכרים ברשתות השיווק, אבל הדברת מזיקים מסוג זה בדרך כלל אינה יעילה מאחר והיא אינה ממגרת את בעיית המזיקים אלה רק הורגת את המזיק באופן נקודתי, במיוחד שמדובר בנמלים אשר דורשות טיפול  מקצועי מאחר והם מסתתרות מאחורי כל מיני מקומות פולשות לנו לחצר ומטרידות אותנו בכל פעם ששארית מזון נשארת על השיש.

חשוב לבצע הדברה על ידי חברה בעלת ניסיון ופתרונות מגוונים: חברת אוזן הדברה מציעה מכלול רחב של שירותי הדברת מזיקים, לטיפול הן במזיקים והן במפגעי מזיקים. הדברה מקצועית ויעילה מתבצעת בהתאם לסוג המזיק, מיקומו (בבית, בחצר, בבורות הביוב) ושאר גורמים רלוונטיים בהתאם לבדיקת המדביר.

ההדברה הנפוצה ביותר היא בדרך כלל, הדברת חרקים כמו נמלים,תיקנים,  פרעושים ועוד. כמו כן, ניתן להזמין גם שירותי הרחקת יונים - שמטרתה היא רק למנוע מהיונים להגיע למקומות המגורים שלנו, מבלי לפגוע בהן.

הדברת מזיקים נגד מכרסמים - כגון עכברים וחולדות - משתמשת בשיטות קיצוניות יותר, שמטרתן בעיקר להדביר ולא להרחיק (מלכודות דבק, רעלים מסוגים שונים ועוד). כיום חברתנו מבצעת הדברה בחומרים ידידותיים לסביבה, הדברה ירוקה, ומוכרת מגוון מוצרים נלווים להדברת מזיקים לקהל הרחב.

שירותי הדברת מזיקים של חברת אוזן כוללים:

הדברת תיקנים

בראש הטבלה בהדברת מזיקים תמיד נמצאים התיקנים המטרידים שמגעילים את כולנו וגורמים לבהלה. כשמדובר בהדברת תיקנים, חשוב להקפיד ולנסות למצוא את מקומות המסתור של התיקנים - בין אם מדובר בתוך הבית ובין אם מדובר במערכת הביוב.

התיקנים מגיעים בדרך כלל לביתנו בשל שאריות מזון, ולכן, למרבה הצער, נגיעות התיקנים נפוצים גם במוסדות מזון רבים. אוזן הדברה פועלת במגוון אמצעים להדברת תיקנים.

        הדברת תיקנים

הדברת תיקן גרמני

בראש הטבלה בהדברת מזיקים תמיד נמצאים התיקנים המטרידים שמגעילים את כולנו וגורמים לבהלה. כשמדובר בהדברת תיקנים, חשוב להקפיד ולנסות למצוא את מקומות המסתור של התיקנים - בין אם מדובר בתוך הבית ובין אם מדובר במערכת הביוב.

התיקנים מגיעים בדרך כלל לביתנו בשל שאריות מזון, ולכן, למרבה הצער, נגיעות התיקנים נפוצים גם במוסדות מזון רבים. אוזן הדברה פועלת במגוון אמצעים להדברת תיקנים.

  הדברת תיקן גרמני

הדברת נמלים

הנמלים הן חרקים חברותיים, ולכן, אם נראה נמלה אחת בביתנו, סביר להניח שבעקבותיה נראה נחיל נמלים שלם בא ליהנות מפירורים שנפלו, מאריזת חטיף שנותרה פתוחה או מהאוכל של הכלב בפינת החדר.

הדברת נמלים מחייבת מקצועיות רבה, שתבטיח את האפקטיביות שלה לטווח ארוך המשלבת ריסוס כולל הדברה בג''''ל לחיסול הקן. הדברת נמלים מומלץ לבצע גם בתוך הבית וגם במרפסות ובגינות למניעת קיני נמלים.

  הדברת נמלים

הדברת פרעושים

פרעושים עלולים לגרום לעקיצות ולגירודים לא רק לכלבים ולחתולים, אלא אף לבני אדם. הסכנה הטמונה בעקיצותיהם באה מהאפשרות להעברת מחלות בין בעלי חיים לבני אדם, ואף בין בני אדם לחבריהם.

אם יש בעל חיים בבית, מומלץ תמיד לוודא שבעל החיים יהיה נטול פרעושים באמצעות שימוש במגוון התכשירים הקיימים לחיסול פרעושים. אוזן הדברה מתמחה בהדברת פרעושים, תוך התמקדות במקומות המהווים כר נוח לפרעוש.

  הדברת פרעושים

הדברת מכרסמים

חולדות ועכברים הילכו לצד האדם משחר ההיסטוריה, ונהנו מהאפשרות שלו להשיג מזון בקלות יחסית, מהמבנים שהקים ושהיוו בית נוח לצאצאי המכרסמים.

אוזן הדברה בהדברת מזיקים כגון: מכרסמים: חולדות ועכברים במגוון שיטות ופתרונות, הכוללות גם מלכודות הומניות, מלכודות קפיץ / רשת ורעלים מורשים להדברת עכברים וחולדות. הדברת מכרסמים ללקחות בעסקי המזון הוייצור, מתבצעת על בסיס תחזוקה חודשי וקבוע.

  הדברת מכרסמים

הרחקת יונים

יונים הן בין בעלי החיים המוכרים והנפוצים ביותר במרכזי הערים. האוכל שאנחנו זורקים והבניינים שאנו בונים מהווים סביבת מגורים מושלמת עבור יונת הסלע.

כדי לחיות בשלום עם היונים, אוזן הדברה מציעה ללקוחותיה שירותי הרחקת יונים המעניקים פתרון אפקטיבי והומני, תוך שימוש במגוון אמצעים כגון דוקרנים, רשתות ליונים, סליל קפיצי להרחקת יונים ועוד.

  הרחקת יונים

הרחקת דרורים וציפורים

דרורים וציפורים הן בין בעלי החיים המוכרים והנפוצים ביותר במרכזי הערים. האוכל שאנחנו זורקים והבניינים שאנו בונים מהווים סביבת מגורים מושלמת עבורם.

כדי לחיות בשלום עםהדרורים והציפורים , אוזן הדברה מציעה ללקוחותיה שירותי הרחקת דרורים וציפורים המעניקים פתרון אפקטיבי והומני, תוך שימוש במגוון אמצעים כגון דוקרנים, רשתות ליונים, סליל קפיצי להרחקת יונים ועוד.

  הרחקת ציפורים

הדברת צרעות ודבורים

דבורים מייצרות דבש ומועילות מאוד לאדם. עם זאת, עקיצתן כואבת, ועלולה אף להיות קטלנית לבני אדם האלרגיים אליה. אוזן הדברה מתמחה בהדברת מזיקים כגון: דבורים, זבובים וצרעות ועושה שימוש במספר שיטות המהוות יחד פתרון אפקטיבי.

   הדברת צרעות ודבורים

הדברת עשבים

למרבה הפלא, גם עשבים יכולים להוות מזיק לא קטן. עשבים שוטים רבים עלולים להשתלט על חלקות דשא או גינות פרטיות, לגזול מהצמחים האחרים חומרי מזון ותנאי מחיה נאותים - ולגרום למותם. הפתרון הטוב ביותר למניעת עשבים שוטים היא הוא שימוש בשיטות מתקדמות להדברת עשבייה.

   הדברת עשבים

איוד עץ

הדברת מזיקים לתולעי עץ מבוצעת ע"י איוד. האיוד מבוצע במקום סגור כאשר מוחדר גז לתוך החלל הסגור.

הגזים שמוחדרים בתהליך ה איוד חודרים לגוף החרק דרך נשימתו ועד לקטילתו של החרק. מקום האיוד חייב להיות אטום ולמנוע את דליפת הגז שבתוך חלל האיוד למשך כ 10 ימים.

   איוד עץ

 

הדברה לפני אירועים

הנוף היפה, הגן המקסים והמוזיקה המקפיצה - כל אלה אין בכוחם למנוע מאורחי האירוע מלהתגרד ולסבול מעקיצות של יתושים, דווקא במעמד כל כך חשוב כמו חתונה, בר מצווה או כל מסיבה אחרת.

חברת אוזן מתמחה בהדברת מזיקים לפני אירוע נגד יתושים, זבובים וחרקים אחרים מגרדים, על מנת להבטיח את כל הסיכויים לערב נעים ומוצלח ללא גירודים.

   הדברה לאירועים

הדברת מזיקים

הדברת מזיקים מבוצעת על מנת לפתור מספר בעיות של מזיקים אשר נכנסו לביתנו, הדברת מזיקים הנפוצה ביותר היא כנגד: תיקנים ונמלים אשר מעבר לתמותה המידיית משאירה גם הגנה לטווח הארוך ומניעת התרבות המזיקים בביתנו. ניתן לשלב הדברת מזיקים בזמן הריסוס גם כנגד: פרעושים, קרציות, כיני יונים, עכבישים ועוד, אלה שלמזיקים הנ"ל ההדברה יעילה במידה וישנה נגיעות של אותם המזיקים בביתנו.

   הדברת מזיקים

הדברת כיני יונים

כיני יונים גורמות לאלרגיה קשה ופריחה על כל הגוף, כחלק מחיפוש מקור דם, כיני היונים מטיילות על הקירות הבית.

כיני יונים מגיעים כתוצאה מקינון באזור הקרוב לבית כגון מסתורי כביסה, חלונות, עדניות, מדחסים של מזגנים, גגות, אנטנות ובעצם כל מקום בו היונה יושבת ומקננת.

מכיוון שכיני היונים נמצאות מתחת לכנפיים של היונים, כאשר יונים מקננות חלק מכיני היונים יעברו לקן ולאחר מכן לגוזלים שיבקעו ולאחר מכן לבני האדם.

   הדברת כיני יונים

הדברה ירוקה

ניתן לבצע הדברת מזיקים לרוב סוגי המזיקים באמצעות הדברה ירוקה, הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרים המשתמשים בדרך כלל בפתיונות למשיכת המזיק ולכידתו ע"י מלכודות, קיימת גם הדברה ירוקה באמצעות ג''''לים להדברת נמלים או תיקנים.

   Uzan_yarok