הדברה – טבעית אצבע של מקצוענים

מזיקים הינם שם כללי לגורמי נזק שיש להילחם בהם ולהדבירם. חברת הדברה מקצועית מציעה מענה ייעודי לסוגים שונים של מזיקים ובהם: תיקנים, מכרסמים, נמלים, פרעושים, זבובים דבורים ועוד. החברה מספקת שירות מקצועי תוך שימוש בחומרים החדישים ביותר ובאמצעים שיש בהם מענה אפקטיבי ביותר. במקום שאין הכרח לפגיעה פיזית במזיק, כדוגמת הרחקת יונים, נעשה שימוש באמצעים לא פוגעניים כגון דוקרנים ורשתות.


על מקצועיותה וחדשנותה של החברה עשויים להעיד לא רק אלפי לקוחות מרוצים אלא העובדה כי החברה מצוידת במערכת ניהול איכות בינלאומי ISO 9001:2008 ופועלת על פי תקנות המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות.  ההדברה מתבצעת תוך הימנעות מפגיעה סביבתית. כאשר היא מתבצעת בתוך הבית יוכלו דייריו לשוב אליו לאחר שעתיים בלבד מסיומה. הם יפגשו בית נקי מכל מזיק פוטנציאלי מבלי להזהיר את הילדים הקטנים מנגיעה ברהיטים ובחפצים.


הדברה מקצועית ללא פשרות
האפקטיביות המרבית של הדברה מקצועית באה, בין השאר, לידי ביטוי בשימוש בחומרים מורשים לשימוש, ברובם נטולי ריח, ידידותיים לסביבה ובטיחותיים לשימוש. עם סיום ההדברה מקבל הלקוח אחריות בכתב על העבודה שבוצעה.
עורכים אירוע? בין אם אתם לקוחות מוסדיים, עסקיים או פרטיים, תיהנו משירות מקצועי ללא פשרות. תוכלו להזמין מדביר שידביר את מתחם האירוע על מנת שאיש מהמוזמנים לא יסבול מחרקים מעופפים או זוחלים וימנע תלונות ו... עקצוצים וגירודים.

היכרות מעמיקה של אנשי המקצוע את תכונותיו של כל חומר והאפקט שלו על המזיק מאפשר בחירה מושכלת של סוג החומר והמינון המדויק שלו. ויתור על הזמנת מדביר מקצועי עלול לגרום להוצאה כספית מיותרת ובנוסף לכך אתם עלולים לבחור חומר לא נכון או כזה שיעילותו מופחתת ובכך לא יינתן מענה כולל לבעיה.
אם אתם מתלבטים כיצד, מתי באיזה אופן ובאיזה חומר יש לבצע את מלאכת ההדברה אתם מוזמנים לפנות אל נציג שירות של החברה בכל עת. הערך המוסף של שירות החברה הוא באפשרות הלקוחות להתעדכן בנושא באמצעות שפע המידע הנגיש וזמין להם באתר, אשר דרכו ניתן גם לבצע רכישה של מוצרי הדברה.