הדברה לעסקים שונים

עושים רק אצל המומחים

בעלי עסק? אתם וודאי מודעים לחשיבות הדברה לעסק שלכם, הן כלפי הלקוחות המגיעים לעסק, ואף לעובדים בעסק, מאחר ואנחנו יודעים שהרי זה לא משנה אם זה עובד או לקוח, ברגע שמתגלים מזיקים בעסק כולם נרתעים, מפחדים ונגעלים. לכן, על מנת שהעובדים ימשיכו לעבוד בביטחון והלקוחות לא יירתעו ממזיקים, הדברה לעסקים היא חלק מאוד חשוב בעסק, בדיוק כמו ניקיון העסק.original1.fun_mouse_4

בארץ ישנם הרבה סוגים של מזיקים, חרקים ומכרסמים, חלקם רק מבהילים אותנו, וחלקם הגדול אף גורם לנזק של ממש לסחורה, מחשבים, ציוד החשמל, קרטונים שאנחנו מאחסנים, חומר חשוב שפתאום מישהו כרסם אותו ועוד... לכן, הדברה לעסק חשובה מאוד.

הדברה בעסקים לעומת הדברה ביתית:

הדברה למסעדות לדוגמה שונה מהדברה ביתית, מאחר וההדברה בעסקים לרוב מתפרשת, על פני שטחים גדולים בהרבה מאשר בבתי מגורים, בהרבה מקרים העסק ממוקם סביב שטח פתוח, המאפשר למזיקים להגיע מכל כיוון לעסק, העסק מקבל הרבה סחורה במהלך החודש ועם הסחורה יכולים להגיע המזיקים.

התאמת ההדברה לעסק שלך

כאשר באים לבחור חברת הדברה להדברה לעסק שלך, חשוב לבדוק האם ישנה גמישות בשעות, מאחר ואנחנו לא מעוניינים לסגור את העסק בשעות הפעילות, לכן ההדברה צריכה להתבצע בשעות הסגירה או לפני הפתיחה של העסק.

הדברת מחסני מזון דורשת מיומנות ומקצועיות, יש לבצע איתור וניטור המזיקים, להתאים את חומר הדברה בתאם לעסק ובהתאם לנגיעות תוך התחשבות בהתנהלות התקינה של העסק.

אוזן מבצעת שירותי הדברה מעל ל 40 שנה, ובעלת מערכת ניהול איכות בינלאומי ISO 9001:2008 ופועלת על פי נהלים בינלאומיים ליישום שירות איכותי ושיפורו באופן מתמיד, אוזן עומדת בכל תנאי הבקרה והמבחנים של מכון התקנים הישראלי. אוזן פועלת עפ"י תקנות המשרד להגנת הסביבה, וחברה בארגון מדבירי מזיקים בישראל. אוזן בעלת כל ההיתרים והרישיונות לעסוק בהדברה.

מוצרים נלווים להדברה בעסק

על מנת לתת מענה ופתרונות לכל בעיות העסק בתחום ההדברה, אוזן מייבאת ומשווקת מגוון מוצרים וחומרים משלימים להדברה מנצחת, כגון: מלכודות זבובים, חרקנים וקטלנים חשמליים לזבובים, מלכודות חתולים, מלכודות ניטור מזיקים, חומרים נגד יתושים וזבובים ועוד...