הדברה והתשובות לכל השאלות הנפוצות

מה עולה לכם בראש כשאתם שומעים את המילה ״הדברה״? מרבית האנשים חושבים שמדובר בנושא פשוט, רק מרססים את המזיקים הלא רצויים וזה נגמר, אבל האמת שמדובר בעולם מסועף ומורכב ששווה להכיר.

האם ניתן לבצע הדברה באופן עצמאי בבית?

אתם בוודאי יודעים שבשוק יש היום יש מגוון מוצרי הדברה הניתנים לרכישה עצמית כמו תרסיס נגד נמלים או ג׳וקים. עם זאת, במרבית המקרים התרסיסים האלו לא יעזרו לכם לפתור את הבעיה מן השורש ולהרחיק את המזיקים מכם אחת ולתמיד.זמן למוצרי הדברה

הדברה מקצועית עושה שימוש בחומרים מתקדמים וחזקים יותר שיודעים לוודא שהחיות הקטנות והמזיקות לא ישובו להפריע לכם.

אילו סוגי הדברות קיימות היום?

הדברה היא כבר ממש לא עוסקת רק בתיקנים וחרקים קטנים. הפיתוחים הטכנולוגיים של היום מאפשרים לנו לסייע לכם להרחיק גם מכרסמים שעלולים להזיק לכם ולנכס בצורה משמעותית כמו עכברים או חולדות.

בנוסף, כדאי לדעת כי ישנה אפשרות לבצע הדברה לצמחייה, כזו שלא הורגת אותה אבל כן תוודא שמזיקים וחרקים שהורסים אותה לא יעלו עליה, כגון חדקונית הדקל. גם הרחקת יונים נכללת תחת הגדרת ההדברה, כך שאם הדבר מפריע לכם – זהו השירות בשבילכם. 

מתי כדאי להזמין מדביר?

ישנם כמה סימנים שיכולים להצביע על כך שהגיע הזמן שלכם להזמין שירותי הדברת מזיקים, והראשון שבהם הוא הופעה של בעלי החיים הלא רצויים אצלכם בבית. בין אם אתם שמים לב לנזקים שנגרמו לנכס ובין אם אתם רואים אותם לנגד עיניכם, כדאי שתקראו לאיש מקצוע.

אנשים רבים מגלים על כך שהם זקוקים לשירותיו של מדביר מקצועי לאחר שהם מגלים ליקוי בבית שמקורו לא ברור, ורק לאחר בדיקה מקיפה מסתבר שמזיק מסוים הוא זה שגרם לכל ההרס. אם גם אצלכם בבית יש חשש להרס ופגיעה בעקבות מזיק – מומלץ לקרוא למדביר בהקדם.

אנו ב״אוזן הדברה – איכות חיים ללא מזיקים״ מקווים שהשאלות שלנו הצליחו לעשות לכם קצת סדר בראש ולענות על תהיות שעלו לכם. במידה ועולות לכם שאלות נוספות או שאתם רוצים להזמין שירות הדברה לנכס שלכם, תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון: 09-7658070.