הדברה ברעננה

הדברת מזיקים לא רצויים

איש אינו מגיב בשמחה למראה מזיקים המתרוצצים בחופשיות בביתו, ולא משנה אם מדובר על נמלים, טרמיטים, תיקנים או מקקים, ובוודאי שלא עכברים. הדברה ברעננה היא הפתרון הפשוט והיעיל ביותר להיפטר מכל אותם אורחים לא רצויים. בקיץ מומלץ לערוך גם ריסוס נגד יתושים,(ניתן גם לרכוש קוטל יתושים בחנות) כמובן, ואם אתם גרים בדירת קרקע, במיוחד כאשר יש חצר, רצוי לערוך הדברות שונות גם מסביב לבית ובחצר עצמה.

  הדברה ברעננה

פלישת הנמלים

כולנו יודעים עד כמה קשה להיפטר מנמלים לאחר שאלה החליטו שהמטבח שלנו הוא שלהם. הנמלים משאירות זו לזו שובל ריח המאותת שזו הדרך למזון, וככל שיותר נמלים מוצאות את השביל המסומן, כך סימונו הולך ומתחזק, ומושך נמלים נוספות. לכן, הפעולה הראשונה שיש לערוך אחרי שמגלים שיירת נמלים בבית היא ניקיון יסודי, שימחה את שאריות המזון מכל מקום אפשרי, כולל השיש במטבח, מאחורי התנור, וכמובן- על הרצפה. אם הנמלים חוזרות מומלץ להתקשר לחברת הדברה ברעננה.

 

הדברה ברעננה, או בכל מקום אחר

התכשירים הנמכרים בסופר-מרקט אינם יעילים, כפי שכולנו יודעים, כיוון שהם הורגים את החרקים השונים באופן מקומי ולא מטפלים במקור הבעיה. מעבר לכך, חומרים אלה רעילים ומסוכנים לשאיפה, למגע ולבליעה, והסכנה גדולה פי כמה כאשר יש בבית תינוקות זוחלים וחיות מחמד, העלולים ללקק את האזור המרוסס. הדברה מקצועית תחסל לא רק את המזיקים שכבר נמצאים בבית אלא תאתר את הקן ותשמיד אותו, או, לחלופין, תגרום לחרקים לשאת על גופם רעלים שונים אל הקן, כך שהקן, על מלכתו, יושמד.

 

לבחור חברת הדברה ברעננה

ברעננה והסביבה פועלות חברות הדברה רבות, אך מעטות מהן עונות על התנאים ההכרחיים: החזקת רישיון עסק תקף המעיד על פיקוח המשרד לאיכות הסביבה, מקצועיות ללא פשרות והתעדכנות מתמדת בחידושים בתחום ההדברה, שמירה על אתיקה מקצועית ושירות אדיב, מהיר, גמיש ויעיל. למי שמחפש הדברה ברעננה מומלץ לפנות לחברת אוזן, המקיימת את כל התנאים האמורים, ואף למעלה מכך. אוזן היא אחת מחברות ההדברה המובילות בישראל, הפועלת גם באזור השרון. חברת אוזן חברה בארגון המדבירים הישראלי, ומבטיחה איכות הדברה ללא מתחרים, שירות אדיב ויעיל, והרחקת מזיקים מכל סוג, לשביעות רצון הלקוח.