הדברה בנתניה

כל מה שרצית לדעת על הדברה בנתניה

הדברה בנתניה

כאשר מזמינים הדברה בנתניה בקיץ, מדובר, בדרך כלל על הימצאות מזיקים כלשהם כמו נמלים, ג'וקים, מקקים וחרקים נוספים, מכרסמים שונים, פרעושים וקרציות , ציפורים מטרידות ועוד. המנוסים שבינינו מזמינים את ההדברה כבר בסוף החורף, ובכך נמנעים ממפגשים בלתי נעימים עם המזיקים השונים.

מזיקים בחוץ ובפנים

סובלים מבעיה של מכרסמים שונים? מבעיה של מקקים (ג'וקים) או נמלים? מחפשים חברת הדברה בנתניה? המזיקים האופייניים לאזור השרון הם על פי רוב מכרסמים כדוגמת עכברים וחולדות, חרקים, יונים וציפורים טורדניות, כמו גם קרציות ופרעושים, תופעה הנפוצה ומוכרת היטב בקרב כול בעלי חיות המחמד.

המומחים של חברת אוזן הדברה מציינים שמרבית מהישראלים נוהגים להזמין שירותי הדברה בתקופת הקיץ, מהסיבה שזוהי העונה שבה מרבים המכרסמים והחרקים לתקוף.

עם זאת, להדברת מזיקים בשלהי החורף ובתחילת האביב יש יתרון גדול ומשמעותי, היות והיא מהווה כמעין הקדמת תרופה למכה ומונעת בכך מלכתחילה ביקורים בלתי קרויים של מזיקים שונים. בנוסף, שירותי ההדברה בתקופת החורף הם לרוב זולים יותר, שכן עונת החורף נחשבת לתקופת השפל בענף זה.

כדאי לדעת כי כאשר אנו מגלים את נוכחותו של מזיק כלשהו בתוך ביתנו, קרוביו הרבים נמצאים לא הרחק. הריסוס הביתי הנמכר בסופר עובד נקודתית בלבד, והוא מסוכן לבריאות, בעיקר לתינוקות זוחלים ולחיות מחמד. מדביר מקצועי ידע למצוא את הקן, שלעולם לא יימצא בקרבת מקום, ולהשמיד את הקן כולו בכדי למנוע את חזרת המזיקים אל תוך הבית.

הדברה בנתניה ע"י ריסוס מקצועי

הניסיון לבצע הדברה לבד אינו מוצלח, בדרך כלל. כפי שכבר הזכרנו, החומרים הביתיים אינם יעילים מעבר לחיסול נקודתי, ולעיתים כמו במקרים של חולדות, ניסיון ללכוד אותן לבד עלול להיות מסוכן ממש. הדברה בנתניה כדאי לבצע על ידי חברת הדברה מקצועית, שיש לה רשיונות מתאימים לביצוע ההדברה הנדרשת, והיא פועלת תחת פיקוח המשרד לאיכות הסביבה.

שירותי הדברה בנתניה

הדברה מקצועית מבטיחה עבודה יעילה שיש עליה אחריות, חיסול המזיקים כולם, וכן שימוש בחומרי הדברה בטיחותיים, שאינם מזיקים לאדם או לסביבה. חברת אוזן הדברה היא החברה המקצועית ביותר הפועלת באזור השרון, ומומלץ להשתמש בשירותיה.

הכללים עליהם יש להקפיד בעת בחירת חברת הדברה בנתניה:

• כדאי להזמין את ההדברה מראש, באביב או בסוף החורף, כדי להימנע מהופעת המזיקים בקיץ, בעיקר חרקים ומכרסמים.
• כדאי להקפיד על בחירת חברת הדברה מקצועית, שעובדיה נושאים רשיונות מתאימים.
• כדאי לוודא שחברת ההדברה מתמחה בהדברה המבוקשת.
• יש לוודא עם החברה את השימוש בחומרים מאושרים בלבד, שאינם מסוכנים לאדם ולסביבה, וכי היא פועלת בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה. ניתן לבקש את שם החומר הפעיל ולוודא את בטיחותו באופן עצמאי.
• יש לעשות הדברה עם חברות מורשות בלבד, שיש להן רישיון עסק לעסוק בהדברה. אל תתפתו לעבוד עם חברות חסרות רישיון גם אם הם זולות יותר!
• וודאו מראש את מידת האחריות על ההדברה, ומהם ההוראות לשימור ההדברה בצורה נכונה.

סוגים שונים של רישיונות הדברה בהתאמה למקצועיות ולהסמכה

אחת מהתופעות הנפוצות בשנים האחרונות בישראל ושעליה מדווחים לא רק חברות הדברה בנתניה אלא במקומות נוספים ברחבי הארץ, היא תופעת מזיקי העץ למיניהם כדוגמת הטרמיטים, היקרונית ותולעת הליקטוס. בנסיבות הללו מחויבת הדברה באיוד.

על פי חוק המדבירים החדש שנחקק בישראל בשנת 2016, ישנם כיום שלושה סוגים שונים של רישיונות הדברה בהתאמה למקצועיות ולהסמכה שהם: מדביר בדירות, מדביר במבנים ואו בשטח פתוח ומדביר באיוד.