הדברה בהרצליה

מה לעשות נגד מזיקים? על הדברה בהרצליה

גרים בהרצליה וסובלים ממכת מכרסמים? נמאס לכם להיתקל בלילה במקקים? מעוניינים למצוא פתרונות אפקטיביים להרחקת יונים? מתקשים להיפטר מהנמלים שבבית? מחפשים חברת הדברה בהרצליה? כשעולה הצורך בשירות כזה או אחר, השאיפה היא לאתר איש מקצוע אמין ואיכותי שיספק לנו את השירות הטוב ביותר.

הדבר נכון בכול תחום, אך רלוונטי שבעתיים כשמדובר בתחום ההדברות, מאחר וחוסר מקצועיות, חוסר ניסיון, שימוש לא זהיר בחומרים רעילים או מינון שגוי, כול אלו עלולים להוביל לאסון.הדברה בהרצליה

גם מי שמגדל עכבר בבית, בקופסא או כלוב, לא ישמח לראות עכברים זרים מתרוצצים בביתו, ובוודאי שלא חולדות, אותן איש לא אוהב לראות בשום מקום.

הזמנת חברת הדברה בהרצליה היא הפעולה ההכרחית הנדרשת במקרים כאלה, שכן מכרסמים עלולים לגרום נזקים ממשיים, מעבר לרתיעה שאנו חשים מהם. עכברים וחולדות מכרסמים כל מה שאפשר והורסים תשתיות שונות בבית, רהיטים, רכוש, ומזון, ובנוסף הם נשאי מחלות שונות, חלקן מסוכנות.

לא נעים להכיר

צוות "אוזן הדברה", חברה ותיקה ומובילה, המתמחה במתן שירותי הדברה בהרצליה, רמה"ש, הדברה בנתניה, כפר סבא,  והסביבה, מסבירים שישנם כמה פרמטרים שחשוב לבדוק בטרם ההתקשרות עם חברת ההדברה, זאת על מנת להבטיח שירות מקצועי, יעיל ובטוח.

המכרסמים אינם רואים טוב והטבע פיצה אותם בחוש ריח מפותח, בשמיעה מצוינת ובחיישני תנועה רגישים ביותר בשערות גופם. כל אלה מאפשרים למכרסמים למפות את המרחב, לזהות סכנות ולחמוק מהן במהירות. את העכברים ניתן לנסות לתפוס באופן עצמאי, בעזרת מלכודות שונות, את החולדות, שהן חיות חכמות ומתוחכמות, אין לנסות לתפוס לבד.

החולדות אינן מתפתות למלכודות או רעל שיד אדם נגעה בהם ונודף מהם ריח אנושי, והן עלולות לתקוף כאשר הן מאוימות. הדברת מכרסמים, בין אם הדברה בהרצליה, כפר סבא או כל מקום אחר, היא עבודה למקצוענים, שיגיעו למצוא את הקן ממנו מגיעים המכרסמים ולהשמיד אותו.

חשיבות מיקום מגוריכם?

ביתם של המכרסמים, הקן, ימוקם בקרבת מגורי אדם, שכן מדובר במקור מזון תמידי וזמין. עכברים אינם מתרחקים יותר מ- 75 מטר מהקן, וחולדות נשארות במרחק של כ- 25 מטר ממנו, כך שסביר להניח שאם נתקלתם במכרסם, הקן שלו קרוב. לכן, נוכחות של מכרסם אחד מעידה, בהכרח, על מכרסמים נוספים בסביבה, וכדאי להזמין מדביר מקצועי שיחסל את הקן וישמיד את המכרסמים כולם, במקום "להילחם" בהם אחד אחד לבד.

להזמין חברת הדברה בהרצליה

חברת אוזן, היא אחת מחברות ההדברה המובילות בישראל, הפועלת גם באזור השרון ומעניקה שירותי הדברה בהרצליה בפרט, וברחבי הארץ בכלל. החברה מעניקה שירותי הדברה כנגד כל סוגי המזיקים: נמלים, תיקנים, פרעושים, טרמיטים, זבובים, יתושים, דבורים, ציפורים מזיקות וכמובן – מכרסמים. החברה פועלת בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה, תחת תקן הבינלאומי ISO 9001:2008, והיא חברה בארגון במדבירים הישראלי. שירותי החברה מצטיינים באדיבות, גמישות ובעיקר- מקצועיות ללא פשרות והדברה אחראית ויעילה.

היתרי הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה

בין אם מחפשים חברת הדברה בהרצליה ובין אם מעוניינים לשכור את שירותיה של חברת הדברה בכול מקום אחר ברחבי הארץ, הכלל הראשון והחשוב שבהם הוא בדיקת ההסמכה והיתרי הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. ניתן לבקש במהלך השיחה המקדימה עם חברת הדברה להציג את הרישיונות הנחוצים, אך ניתן גם לבדוק את המידע באתר של המשרד להגנת הסביבה.

אתר זה כולל מאגר של כול המדבירים המורשים בישראל שרישיונם בתוקף ואת סוג הרישיון. בהקשר זה, כדאי לדעת שהחוק להסדרת העיסוק בהדברה תברואתית משנת התשע"ו- 2016 מדרג מחדש את סוגי הרישיונות על פי שלוש רמות: מדביר בדירות, מדביר במבנים ובשטח פתוח ומדביר באיוד.

מידת ההכשרה בשיטות הדברה שונות

הרישיון הבסיסי הוא מדביר בדירות, שרשאי להדביר בדירות מגורים, בניינים משותפים עד 16 דירות ומשרדים קטנים. למדביר במבנים ובשטח פתוח ניתנת ההרשאה לעשות שימוש לבצע כול סוג של הדברה המותרת על פי חוק, למעט הדברה באיוד, בעוד שלמדביר באיוד ניתנת ההרשאה לבצע כול סוג של הדברה.

פרמטר נוסף שכדאי לבדוק במהלך החיפוש אחר חברת הדברה בהרצליה נוגע למידת הניסיון והידע וההכשרה שלהם בשיטות הדברה שונות עבור מגוון רחב של מזיקים, הן בהדברה המסורתית והן בהדברה ירוקה, ובפרט כשמדובר בהדברה בבית עם ילדים ואו חיות מחמד.

מעבר לכך, חברת הדברה מקצועית מספקת גם אחריות על השירות, ובפרט כשמדובר במזיקים שיש להם כמה שלבים במחזור חיים (מטמורפוזה מביצה, זחל, גולם ועד חרק בוגר).