הרחקת דרורים

הרחקת דרוריםיונים וציפורים אחרות, דוגמת זרזירים ודרורים, יכולות להוות מטרד אמתי של ריח וניקיון. כשאנו מוסיפים לכך את נושא המחלות שעלולות להיות מועברות מטפילים הנמצאים על גוף היונה ועל הציפורים האחרות, אנו יכולים להבין שלעתים, הרחקת יונים היא אינה שאלה של העדפה, אלא כורח המציאות.

רשתות יונים וציפורים אחרות
רשתות להרחקת יונים ודרורים מונעות הגעה של יונים ודרורים לחללים נבחרים, ומאפשרות לתחום אזורים שלמים המועדים לנחיתה של יונים ודרורים.

באמצעות רשתות להרחקת יונים ודרורים אפשר לתחום מרפסות, מסתורי כביסה, פרגולות ואפילו מרכזי קניות, וליהנות מכך שאין צורך יותר לחשוש שמשהו ייפול לנו על הראש. ניתן להשיג רשתות להרחקת יונים, דרורים וציפורים מכל סוג, והן שונות האחת מהשנייה בגודל הפתחים - ככל שהפתח קטן יותר, כך הרשת מרחיקה ציפורים קטנות יותר.

הרשתות עמידות בכל מזג אוויר, אינן סופגות מים ומחזיקות מעמד במשך שנים ארוכות. יתרון נוסף הוא הפן האסתטי - קיימות רשתות יונים ודרורים שקופות או בצבעים שונים, הניתנים להתאמה לחיפוי הבניין המטופל. כך אתם נהנים מפתרון הרחקת יונים ודרורים יעיל, שגם אינו פוגע במראה הבניין.

קיימות רשתות להרחקת יונים בלבד אשר אינם מונעות מדרורים להכינס והן נמכרות לרוב, רשת להרחקת דרורים מתאימה גם לדרורים וציפורים אחרות וגם להרחקת היונים מאחר וגודל העין של הרשת קטן בהרבה מרשתות להרחקת יונים.