דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים ליונים

דוקרנים להרחקת יונים הם עוד שיטה נוספת להרחיק את היונים מעדני חלונות, מרזבים, מזגנים ועוד... חברת אוזן הדברה, הייתה מהראשונה שהביא דוקרנים לארץ וכיום היא פיתחה בעצמה דוקרן מדגם W בחו"ל ומייבאת אותו לארץ, הדוקרנים להרחקת יונים איכותיים מאוד ומחזיקים מספר רב של שנים. הדוקרנים להרחקת יונים אינם פוגעים ביונה אלה מרחיקים אותה מלנחות במקומות לא רצויים, הדוקרנים קלים לשימוש והתקנה וניתן לבצע זאת באופן עצמאי לחלוטין.

היכן להתקין: ניתן להתקין דוקרנים להרחקת יונים על אדני חלון, מעקות, שלטים, קורות, נישות, מסתורי כביסה, כרכובים וכל מקום קינון אפשרי - מבלי לגרום לפגם אסתטי בבניין.

סוגי בעלי כנף: יונים בלבד.

חומרים: בעל גמישות רבה, לחות ותנאי מזג אוויר קשים.

אופן הפעולה:

דוקרני יונים יוצרים מחסום פיזי המונע מהיונים לנחות או להגיע לקצה האזור עליו הם מותקנים. קו ההגנה הזה יוצר סביבה עוינת ליונים. קצה הדוקרנים ליונים חתוך ומבטיח כי החודים לא יפצעו את היונים.
קלות התקנה: דוקרנים להרחקת יונים של אוזן עשויים לכל האורך מנירוסטה, כל דוקרן מגיע באורך של חצי מטר ובעל 3 חלקי תפיסה מנירוסטה לקלות הדבקה בעזרת סיליקון.

התקנה: ניתן להתקין את הדוקרנים להרחקת יונים על בטון, אבן גיר או אבנים אחרות, עץ, נחושת, מתכת מגולוונת, זכוכית ומבני מתכת צבועה. יש לנקות את השטח מכל לכלוך, צבע וטיח מתקלף על ידי הברשה עם מברשת קשה. יש למרוח בנדיבות סיליקון מסוג סיקה פלקס או סופר 7 (סיליקון בעל דבק) על תחתית הסרגל ולהצמידו בלחיצה אל המשטח הרצוי.
לא בולט לעין: כאשר דוקרנים ליונים מותקנים היטב קשה להבחין בהם ממרחק של מטרים ספורים. הדוקרנים ליונים בעלי גימור עמום (מט).
רב שימושיות: קיימים מספר דגמים של דוקרנים להרחקת יונים בעלי שטח כיסוי משתנה. חשוב לבחור את המוצר המתאים לכל אזור.

דוקרנים להרחקת יונים ברוחב 15 ס"מ - דוקרן ליונים דגם W15.
דוקרנים להרחקת יונים ברוחב 20 ס"מ - דוקרן ליונים דגם W20.

הומניות: קצה הדוקרנים ליונים חתוך ומבטיח כי החודים לא יפצעו את היונים.

דוקרנים להרחקת יונים
דוקרנים ליונים

עש הבגדים