סליל קפיצי להרחקת יונים
לתיאום פגישה

סליל קפיצי להרחקת יונים

גם אתכם היונים מטרידות אבל אתם מפחדים מהתקנת דוקרנים להרחקת יונים שחלילה הילדים שלכם יפצעו מהדוקרנים?
עכשיו ניתן לבצע הרחקת יונים ע"י סליל קפיצי שאינו דוקר ואינו יכול לגרום נזק לילדכם הנוגעים באדן החלון, אוזן הדברה מספקת את השיטות המתקדמות והטובות ביותר לביצוע הרחקת יונים יעילה מכל השיטות.

היכן להתקין: על מעקות, קורות,שלטים, אדני חלונות, גגות, מרפסות ומזגנים.

סוגי בעלי כנף: יונים בלבד

חומרים ומידות: הסליל להרחקת יונים מיוצר מפלדת אל-חלד מוגנת מקורוזיה, בעלת דרגת התנגדות של 316. כל סליל הינו באורך מקסימאלי של 6 מטר והסליל הסטנדרטי הינו ברוחב של 100 מ"מ.

אופן פעולה: הסליל להרחקת יונים מציג מחסום פיזי לנחיתת יונים וכן מהווה משטח בלתי יציב שלא מאפשר ליונים לעמוד עליו.
 

קלות התקנה הסרה והחלפה

בעזרת הוראות ההתקנה הפשוטות והמפורטות להלן, המערכת יכולה להיות מותקנת בקלות על ידי כל בעל יכולת טכנית מינימאלית. אם ההתקנה נעשית בעזרת התופסנים, המערכת ניתנת להסרה בקלות כל עוד העבודה מבוצעת על גבי מבנה בטוח.
 

יעילות על אדני חלונות ומיקומים בעיתיים

ניתן להתקין את המערכת על אדני חלונות בחלונות הנפתחים כלפי חוץ אשר עלולים להיתפס במערכות אחרות. ניתן ללחוץ בזהירות על הסליל על מנת לאפשר לחלון להיפתח או להיסגר והסליל יחזור לצורתו המקורית. כמו כן,  המערכת נותנת פתרון ייחודי לבעיית היונים באזורים הדורשים גישה לביצוע עבודות תחזוקה שוטפות, לעומת מערכות אחרות אשר נוטות להינזק על ידי פעילויות אלה.

הומאניות: למערכת זו אין קצוות חדים והיא הומאנית לגמרי לציפורים. היא מתאימה במיוחד לאזורים שלילדים ואנשים מבוגרים יש  גישה אליהם.

הוראות התקנת סליל להרחקת יונים באורך 1 מטר:
1. הוצא מתוכן השקית את אחד המעמדים. מקם אותו ע"ג המשטח המבוקש (רוחב המשטח לא יעלה על 11ס"מ). סמן בעיגול את חלקם הפנימי     של קשתות המעמד. בצע קידוח במקומות המסומנים ולאחר מכן קבע את המעמד בעזרת הברגים והדיבלים שבערכה.
2. הוצא מתוך הערכה את הסליל וחבר אותו אל המעמד כפי שמתואר בשרטוט. פרוס את הסליל למרחק הרצוי (מקסימום 1 מ'). מקם את     המעמד השני באותו מרחק בו פרסת את הסליל, אל מול המעמד הראשון (מיקום עפ"י סעיף 1). לאחר קיבוע המעמד השני, פרוס את הסליל     וחבר אותו אל המעמדים משני קצותיו.
3. כעת קבע את הסליל בחלקיו המרכזיים ע"י שימוש בסקוץ' דביק. (הנח אותם במרחק שווה זה מזה).
4. ניתן להתקין מספר סלילים במקביל על מנת ליצור כיסוי לשטחים רחבים

סליל קפיצי להרחקת יונים  

סליל ייחודי להרחקת יונים

 

store_2

x