לתיאום פגישה

הרחקת יונים לסביבה נקייה ובריאה

אף על פי שיונה היא סמל השלום, היא לא גורמת לנחת למשפחה אותה היא החליטה לאמץ ורצוי לבצע הרחקת יונים. התמודדות עם יונים זוהי משימה לא פשוטה והיונים מהוות מטרד לא קטן. למרות שחשוב להקפיד על שמירת בעלי חיים, אין דרך קלה להתמודד איתן, בעיקר כאשר הן שוכנות במרפסות או בחבלי הכביסה, מרעישות ומלכלכות. כיום, קיימות שיטות רבות המאפשרות לבעלי מקצוע למגר את התופעה מבלי לפגוע ביונים, כך שחשוב לבחון מבעוד מועד את שיטת ההרחקה ורק לאחר מכן להחליט באיזו שיטה אתם מעדיפים להשתמש. בעלי מקצוע שמרחיקים יונים מבלי לפגוע בהן, הם בעלי מקצוע מובילים בתחומם אשר לא רודפים אחר הכסף שלכם, אלא גם דואגים לשמור על הטבע והיונים.


הרחקת יונים
הרחקת יונים יכולה להתבצע במספר שיטות, בין אם זה שימוש ברשתות, או לחילופין בדוקרנים. התקנת רשת באופן מקצועי, ללא ספק תצליח להרחיק מדירתכם ומחבלי הכביסה שלכם את היונים. אם בעבר לשם התקנה היה צריך להזמין בעלי מקצוע, הרי שכיום כל אדם מהישוב יכול לרכוש לעצמו רשת איכותית שיובאה מחו"ל ולהתקינה בעצמו ובכך לחסוך בהוצאות. רשתות יכולות להגיע במידות שונות ובעיצובים מגוונים, לצורך העניין הינכם יכולים לרכוש רשת עם רוכסן אשר תאפשר לכם מעבר מהיר למקום הסגור.


יונים פוגעות בבריאות

אין ספק כי הנזק המהותי והנראה לעין אותו יוצרות היונים, הם בעיקר הלכלוך והרעש שהן עושות. חשוב להבין ולזכור כי היונים עתידות להוות מקור מסוכן למחלות לבני הבית. היונים נושאים עימם ומותירים מאחוריהן, מיני חיידקיים מסוכנים לבני אדם. מגע עם החיידקים, עלול לגרום לבני אדם למחלות, לעיתים בלתי הפיכות ולכן מעבר ללכלוך ולרעש, עליכם לדאוג לבריאותכם ולבצע הרחקת יונים במיידית.

אם גם אתם לא מצליחים לישון בלילות ולצאת למרפסת בימים, משום שהיונים השתלטו על ביתכם, זה הזמן להזמין בעל מקצוע שיטפל בבעיה מהיסוד, ירחיק את היונים ולא יאפשר להם לחזור אל האזור. אם מה שמונע מכם להזמין את השרות הוא אהבת בעלי חיים, הרי שכיום אל לכם לדאוג משום שיש חברות שמבצעות את העבודה מבלי לפגוע בהן.

x