הדברת עכברים
לתיאום פגישה

הדברת עכברים

הדברת עכברים למוסדות

הדברת עכבריםהדברת עכברים למוסדות בתעשיית המזון נעשית ע"פ הדרישות של משרד הבריאות ואיכות הסביבה לטובת בריאות המוצר מחייבות למנוע מהעכברים להיכנס לתוך המבנים של ייצור, הפצה ושיווק מזון.

מחוץ למבנה נערכות פעולות הגנה ראשוניות ע"י הצבת תיבות האכלה קשורות ונעולות עם רעלים, למניעת חדירת עכברים הבאים מהסביבה החיצונית. מתחם הייצור חייב להישאר נקי מעכברים. אם העכברים חודרים פנימה חובה לבצע בדחיפות פעולות חרום ללכידת העכבר לפני שיגרם נזק למוצר או למקום, מאחר והעכברים הם נשאים של מחלות קשות ומסוכנות, הם יכולים לפזר את השתן שלהם על מוצרים, פחיות שתיה ועוד... השתן היבש של העכברים שנותר על המוצרים מכיל חומרים רעילים וקטלניים ביניהם ה"לפטוספיר" אשר גורם ללפטוספירוזיס.

לשם כך מורכבות באולמות הייצור והאחסון מערכות ניטור והדברה, שיאפשרו זיהוי של חדירת עכברים ובכך נוכל להגיב במהירות. מכיוון שאסור להשתמש בפיתיונות מורעלים במבנה של ייצור אפילו סגורות בתוך תיבות האכלה שחלילה רעל לא יכנס לאחד המוצרים, אחסון או שיווק המזון.

מוצר להדברת עכברים

מניעת תחלואה ולכלוך

הדברת עכברים במקומות העוסקים במזון, שיווק, ואיחסון של מזון או תרופות צריכה להתבצע באופן קבוע ומתמיד לפחות אחת לחודש או ע"י תדירות שנקבעה למקום ע"י משרד הבריאות או המדביר המטפל במקום בהתאם לנגיעות העכברים במקום.

הדברת עכברים במקומות שלא ניתן להשתמש ברעלים מבוצעות באמצעות מלכודות דבק, מלכודות קפית או מלכודות רשת ובכך לוכודות את העכבר במהירות ללא צורך הפסקת הייצור במפעל.

אוזן הדברה מבצעת שרות חודשי וקבוע להדברת עכברים במפעלי יצור, רשתות שווק, מסעדות, אטליזים בכל הארץ, מדביר מגיע ללקוח אחת לחודש ומבצע הדברה, ביקורת קבועה, מחדש רעלים, מלכודות דבק, כל לקוח שנכנס לשרות אצל אוזן הדברה מקבל תיק הדברה מסודר המכיל: מפת הדברה עם מיקום תיבות האכלה הפזורות במקום, על מנת לדעת איפה מונחים הרעלים, היתרי הדברה שלנו, אישורים לביצוע הדברה ועוד.

ניתן לשלב את הדברת עכברים החודשית הם הדברת מזיקים נוספת כגון: הדברת תיקנים, הדברת תיקן גרמני, הדברת נמלים מאחר וגם הם מזיקים למזון במידה ומתגלה נגיעות במקום.

 

x