הדברת נמלים משלימה
לתיאום פגישה

הדברת נמלים משלימה

חומרי הדברה שונים נגד נמלים

כיום נמלים הם המזיק שמטריד את כולנו, הנמלים הם פולשנים מאוד, וישנם הרבה זנים של נמלים, הנמלים יכולים להימצא כמעט בכל מקום בבית כגון: סדקים בקירות, ארונות מטבח, שקעי חשמל, הדברת נמלים צריכה להתבצע באופן מקצועי ויסודי שיתן לנו שקט לאורך זמן.

על מנת לבצע הדברה נגד נמלים, יש צורך בהדברה משולבת של המדביר והדברה משלימה לאחר מכן של הלקוח ע"י חומרי הדברה חדישים המשווקים ע"י מדבירים או הדברה משולבת ע"י המדביר עצמו.

בשלב הראשון הדברת נמלים מבוצעת ע"י מדביר מקצועי בכל הבית כולל איתור סדקים וחרצים שמהם יכולים להגיע הנמלים, בשלב השני לאחר שההדברה מתייבשת, הלקוח צריך לאטום את כל הסדקים והחריצים שהונחה לאטום ע"י המדביר.

בשלב השלישי יש לרסס את אותם מקומות שבוצע בהם איטום ע"י "קילר" חומר הדברה לקהל הרחב, במידה ומתגלה קו נמלים חדש או נמלים באחד מארונות המטבח או אפילו נמלים באזור השיש, יש לבצע ריסוס נקודתי ע"י הקילר על מנת לחסל סופית את הנמלים. ביום הריסוס ניתן לרכוש את הקילר ישירות מהמדביר ואף מומלץ בדירות פרטיות לרכוש מהמדביר חומר הדברה גרנולרי לצורך חיסול הנמלים בגינות ואדניות להקטנת הופעת הנמלים.

אם אין ברצוננו להתעסק עם הדברה באופן עצמאי, ניתן להזמין מהמדביר, הדברה משולבת שתכלול גם הדברה באמצעות ריסוס, טיפול בג''ל באזורים הנגועים בנמלים על מנת להיפטר מקן הנמלים ופיזור חומר גרנולרי להשמדת קיני הנמלים בגינות ובאדניות.

 

נמלים בגינות הפרטיות

הרבה שואלים את עצמם איך ניתן לבצע הדברת נמלים יסודית מחוץ לבית? לא קרה לכם שאתם מפזרים ומפזרים חומרים בגינההנמלים מתות ובאות חדשות, המדביר אינו לוקח אחריות על הדברה מחוץ לבית, נמאס לכם מהכל?

אין מה להתאייש, ניתן לפתור גם את בעיית הנמלים מחוץ לבית ובכך אפילו לצמצם כניסת נמלים חדשות לביתנו האהוב. על מנת לבצע הדברה לנמלים בגינה קיימים מספר פתרונות: הפתרון הראשון היינו פיזור חומר גרגירי בשם "טלסטאר" ההורג את הנמלים הבאות במגע עם החומר, שימוש בחומר זה מספר יתרונות ומספר חסרונות, היתרון שלו הוא שמבצע הדברה באופן כמעט מיידי, החסרון שלו שצריך לפזר כמות גדולה של חומר בהתאם לשטח הגינה ובעיית הנמלים, ושצריך לחזור על הפעולה בתדירות גבוה יחסית, בעיקר בעונת הקיץ.

הפתרון השני היינו ע"י פיזור חומר גרגירי להדברת נמלים, המיכל פתיון המושך את הנמלים אל הגרגירים, הנמלים לקוחות את הגרגירים כמזון, מכניסות אותו אל הקו, ובכך משמידות את הקו, היתרון בישום חומר זה הוא כמות נמוכה של חומרה לכל קו, פיזור ממוקד ולא על שטח גדול, הדברה לאורך זמן מאחר ומחסל את כל הקו, החסרון שלו אם אפשר לקרא לזה חסרון, היינו הדברה יותר איטית ומחירו היחסית גבוה יותר מ"טלסטאר" אבל הרבה יותר חסכוני.

כמובן שניתן גם להתקין מברשות אטימה בדלתות בגובה של 1 מ'' לפחות העשויות משערות בשכבות, מוגונות UV למניעת חדרית מזיקים, ובכך לצמצם כניסת מזיקים לביתנו, המסייעת להדברה לעבוד לזמן רב יותר ולהתמודד עם כמות מזיקים קטנה יותר שהצליחה לחדור לביתנו.הדברת נמלים משלימה באזור השרון והמרכז

 

x