הדברת דבורים וצרעות
לתיאום פגישה

הדברת דבורים וצרעות

הדברת דבורים מתחילה בסתימת הקןחרקים עוקצים אמיתיים השייכים למשפחת Hymenoptera אשר כוללים: נמלים, דבורים וצרעות. עקיצות מחרקים אחרים או מעכבישים ארסיים הן בעצם נשיכות. העוקץ של חרקים הוא בעצם מערכת הגנה שמיוצרת מצינור ההטלה, לכן רק נקבות עוקצות.

דבורים חשובות להאבקה או ליצירת דבש, וצרעות הורגות הרבה מזיקי גינה. אך, שתיהם עלולות להפוך למזיקים כאשר הן מקננות בתוך או ליד בנינים. דבורים carpenter עלולות לגרום נזק ללוחות עץ וצרעות בודדות כגון cicada killers יכולות לגרום נזק לדשא ולעתים לעקוץ. אך הנזק הגדול ביותר הוא מצרעות חברתיות, במיוחד מדבורים ומדבורים צהובות, אשר לעתים קרובות מחפשות אוכל של בני אדם וגורמות למוות של מאות קורבנות או לתגובה אלרגית חריפה על ידי עקיצת בני אדם.

 

להימנע מזמזום ולהישאר נטולי עקיצות

חברת "אוזן", הדברת מזיקים מציעה שירותי הדברת צרעות והדברת דבורים, (דבורת הדבש, בומבוס האדמה (סוג של דבור) וצרעה מזרחית) הדבורים והצרעות הן יצורים חברתיים החיים בלהקות, כאשר הדבורים בונות להן כוורות והצרעות בונות קינים באדמה.

 

הדברת דבורים / הדברת צרעות מבוצע בכוורת ובקינים שלהן באמצעות ריסוס, או באמצעות מלכודות דבק ופתיונות. על מנת למגר את בעיית הדבורים / צרעות יש לאתר תחילה את הקן / כוורת ואז לבצע הדברת דבורים או הדברת צרעות מומקדת לקו / כוורת, לאחר ההדברת צרעות יש לבצע גם סתימה מקצועית של הסדקים והפתחים בהם בונות הדבורים והצרעות את הקינים והכוורות שלה על מנת למנוע חזרה שלהן למקום בעתיד. הדברת צרעות והדברת דבורים, יש לבצע לקראת השקיעה כאשר הדבורים / צרעות רגועות יותר ובכך לצמצם את הסכנה מעקיצות רבות.

הדברת דבורים וצרעות

כל הריסוסים מבוצעים בחומרים החדישים ביותר וידידותיים לסביבה המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה.

leaf

החומרים הם ללא ריח (פירתרואידים) ומאפשרים יציאה וחזרה בטוחה לבית לאחר שעתיים בלבד מסיום הריסוס.

leaf

בסיום כל הדברה תקבלו תעודת אחריות (אישור ביצוע) עם הוראות לאחר ריסוס ועם שם החומר שרוסס במקום.

x