לתיאום פגישה

הדברה ברמת השרון

הדברה ברמת השרון

סוף החורף הוא הזמן האידיאלי להזמנת הדברה ברמת השרון. עליית הטמפרטורות ההדרגתית מסמנת את הופעתם הקרבה של המזיקים השונים: תיקנים ומקקים (ג'וקים), יתושים, זבובים, נמלים, טרמיטים, קרציות ופרעושים, זוחלים ומכרסמים, ואפילו ציפורים. ריבוי הצמחיה ברמת  השרון, יחד עם הקרבה לשטחים פתוחים ושדות, מבטיחים את הופעתם של המזיקים השונים, וכדאי להיערך לכך מראש. חברת אוזן הדברות, מספקת שירותי הדברה לכל סוג המזיקים: הדברת חרקים, הרחקת יונים, הדברת חולדות ועכברים וכו', ומומחי החברה ממליצים על מספר פעולות שיש לבצע בכדי להימנע מהזמנת הדברות תכופה.

להיערך מראש

כאשר נערכים מראש להופעת המזיקים השונים, ניתן לבצע הדברה מקצועית מרוכזת פעם בשנה בלבד, רצוי בסוף החורף או תחילת האביב, כך שאין צורך להזמין הדברות שונות שוב ושוב  לאורך הקיץ והשנה כולה. אם אכן נערכים מראש, ומזמינים שירותי הדברה מקצועית, ולאחר ההדברה מקפידים על ביצוע הוראות המדביר, תוצאות ההדברה יישמרו לאורך כל השנה.

שמירה על ניקיון מונעת אסון

בהנחה שאכן הזמנתם שירותי הדברה ברמת השרון, יש פעולה נוספת, מלבד שמיעה להוראות המדביר, שיש לבצע בכדי למנוע את הצורך בהדברות והיא – ניקיון. ההקפדה על הניקיון היא הפעולה החשובה ביותר שיש לבצע בכדי למנוע את הופעת המזיקים השונים, מחרקים ועד מכרסמים וציפורים. כל המזיקים נמשכים לשיירי המזון שלנו, ואפילו הפרעושים, הקרציות והטפילים השונים, מגיעים עם המזיקים האחרים הנמשכים למזון. שמרו את המזון באריזות סגורות הרמטית, רצוי במקרר, נקו את השיש ומשטחי האכילה לאחר השימוש, ולפחות  פעם ביום עם חומר ניקוי ייעודי להרחקת מזיקים, והקפידו על טיאטוא הרצפה מפירורים ושטיפתה התכופה, בעיקר בחודשי הקיץ.

תחזוקת שוטפת

פעולה פשוטה אך חשובה נוספת העשויה למנוע את הופעת המזיקים היא הקפדה על תחזוקה שוטפת של הבית. מומלץ לבצע את התיקונים הנדרשים בבית באופן מיידי ולא לדחותם, שכן כל מרזב חלוד ורעוע, צנרת מרקיבה או שקע חשמלי שאינו מקובע היטב למקומו עשויים להוות מצע נוח להשתכנות מזיקים שונים, והפיכתם לקן נוח בקרבת ביתכם או בתוכו. כאשר מקפידים על תחזוקת הבית יש הרבה פחות צורך לקרוא לשירותי הדברה ברמת השרון, או בכל מקום אחר.

x