לתיאום פגישה

הדברה בכפר סבא

אוזן שירותי הדברה

 

הדברה בכפר סבא

מספר טיפים

לקרוא לחברת הדברה בהיסטריה באמצע הקיץ, להדברת חירום, כשהג'וקים כבר השתלטו על הבית ומצעד הנמלים כבר עובר בסך, עלול להיות קצת מאוחר מדי... הדברה בכפר סבא, ובכל מקום אחר, מומלץ לעשות באביב, ואפילו קצת קודם, בכדי להתחיל ולסיים את הקיץ ללא חרקים ומזיקים שונים. את ההדברה כדאי לבצע הן בבתים פרטיים, והן בעסקים, חברות, מפעלים וכו'. במקרים מסויימים כדי לבצע את ההדברה פעם בצי שנה או אפילו פעם בחודש, ויש להתייעץ על כל עם מדביר מוסמך.

 

הדברה בזמן = שנה שקטה

ברוב המקרים, חברות ההדברה מעניקות אחריות על עבודת ההדברה למשך שנה, מה שאומר שאם נבצע הדברה בסוף כל חורף, או אפילו בתחילתו, נוכל לעבור קיץ נטול חרקים ומזיקים מכל סוג! חלק מהחרקים, כמו הנמלים, מהווים "סתם" מטרד, אך ישנם מזיקים נוספים, כמו ג'וקים ומקקים, ציפורים שונות הנושאות טפילים ופרעושים, מכרסמים ועוד, שעלולים להוות סיכון ממשי לבריאותנו.  הגנה מפני מזיקים אלה היא הכרחית, ומומלץ למנוע מפגעים אלה מראש מאשר להתמודד איתם פנים אל פנים בזמן אמת.

הדברה בעולם המודרני

בעבר, היה צורך להיערך להדברה- להזיז ולהרים חפצים ממקומם, להיעדר מהבית לכמה שעות לפחות ועוד, ולאחר מכן נשאר הריח באוויר לכמה ימים, ולא משנה כמה אווררנו את המקום. היום הדברה בכפר סבא, ובכל עיר אחרת, נעשית, אמנם, בחומרי הדברה חזקים מאוד, אך ידידותיים לסביבה הרבה יותר מפעם, כך שאין צורך להיערך בצורה מוגזמת או להיעדר מהבית לזמן ארוך.

הקפדה על הדברה מקצועית

כדאי לוודא שההדברה נעשית על ידי מדביר מקצועי הנושא תעודות מתאימות לפי סוג ההדברה הנדרש. מדבירים מקצועיים יודעים לאתר את הקן ממנו מגיעים המזיקים ולהשמידו על מנת שהמזיקים או קרוביהם לא ישובו. וודאו כי לחברה שאתם מזמינים יש רשיון הדברה המעיד על פיקוח המשרד לאיכות הסביבה.

החברה המומלצת להדברה בכפר סבא

החברה המומלצת לביצוע הדברה בכפר סבא היא אוזן הדברה. החברה פועלת בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה, דואגת להתמחויות והשתלמויות מקצועיות לעובדיה, ומתעדכנת כל הזמן בחידושים בתחום ההדברה. הזמנת הדברה מחברת אוזן מבטיחה אחריות מלאה על עבודת ההדברה, שירות אדיב, יעיל ומהיר, והעיקר- איכות חיים ללא מזיקים.

x