לתיאום פגישה

הדברה בהרצליה

מה לעשות נגד מזיקים? על הדברה בהרצליה

הדברה בהרצליה
גם מי שמגדל עכבר בבית, בקופסא או כלוב, לא ישמח לראות עכברים זרים מתרוצצים בביתו, ובוודאי שלא חולדות, אותן איש לא אוהב לראות בשום מקום. הזמנת חברת הדברה בהרצליה היא הפעולה ההכרחית הנדרשת במקרים כאלה, שכן מכרסמים עלולים לגרום נזקים ממשיים, מעבר לרתיעה שאנו חשים מהם. עכברים וחולדות מכרסמים כל מה שאפשר והורסים תשתיות שונות בבית, רהיטים, רכוש, ומזון, ובנוסף הם נשאי מחלות שונות, חלקן מסוכנות.

 

לא נעים להכיר

המכרסמים אינם רואים טוב והטבע פיצה אותם בחוש ריח מפותח, בשמיעה מצוינת ובחיישני תנועה רגישים ביותר בשערות גופם. כל אלה מאפשרים למכרסמים למפות את המרחב, לזהות סכנות ולחמוק מהן במהירות. את העכברים ניתן לנסות לתפוס באופן עצמאי, בעזרת מלכודות שונות, את החולדות, שהן חיות חכמות ומתוחכמות, אין לנסות לתפוס לבד. החולדות אינן מתפתות למלכודות או רעל שיד אדם נגעה בהם ונודף מהם ריח אנושי, והן עלולות לתקוף כאשר הן מאוימות. הדברת מכרסמים, בין אם הדברה בהרצליה, כפר סבא או כל מקום אחר, היא עבודה למקצוענים, שיגיעו למצוא את הקן ממנו מגיעים המכרסמים ולהשמיד אותו.

איפה אתם גרים?

ביתם של המכרסמים, הקן, ימוקם בקרבת מגורי אדם, שכן מדובר במקור מזון תמידי וזמין. עכברים אינם מתרחקים יותר מ- 75 מטר מהקן, וחולדות נשארות במרחק של כ- 25 מטר ממנו, כך שסביר להניח שאם נתקלתם במכרסם, הקן שלו קרוב. לכן, נוכחות של מכרסם אחד מעידה, בהכרח, על מכרסמים נוספים בסביבה, וכדאי להזמין מדביר מקצועי שיחסל את הקן וישמיד את המכרסמים כולם, במקום "להילחם" בהם אחד אחד לבד.

 

להזמין חברת הדברה בהרצליה

חברת אוזן, היא אחת מחברות ההדברה המובילות בישראל, הפועלת גם באזור השרון ומעניקה שירותי הדברה בהרצליה בפרט, וברחבי הארץ בכלל. החברה מעניקה שירותי הדברה כנגד כל סוגי המזיקים: נמלים, תיקנים, פרעושים, טרמיטים, זבובים, יתושים, דבורים, ציפורים מזיקות וכמובן – מכרסמים. החברה פועלת בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה, תחת תקן הבינלאומי ISO 9001:2008, והיא חברה בארגון במדבירים הישראלי. שירותי החברה מצטיינים באדיבות, גמישות ובעיקר- מקצועיות ללא פשרות והדברה אחראית ויעילה.

 

x